Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників на Борщагівці

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників Борщагівка

Ремонт холодильника Роль, яку холодильник грає у житті сучасних людей, важко переоцінити.

Без іншої побутової техніки сучасна сім'я ще може обійтися, проте, відсутність холодильника паралізує звичний життєвий процес. Тому велике значення має можливість швидко і якісно полагодити поломку.

Ремонт та обслуговування холодильників потребує високої майстерності спеціаліста та наявності гарного інструменту. "ГлобалМайстер" пропонує до ваших послуг професійний ремонт холодильника вдома в Києві та області!

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильників у Києві Борщагівка

Іноді у всіх мешканців Борщагівки виникають проблеми з холодильниками, які встановлені у них у будинках. Це пов'язано з тим, що в результаті щоденної експлуатації деякі елементи починають функціонувати не так добре, що може призвести навіть до поломки пристрою. Але навіть якщо вона виникла, це не привід сильно засмучуватися, адже можна звернутися за допомогою до одного з майстрів, що працюють у цій місцевості, що дозволить з великою ймовірністю відновити несправний пристрій. Звичайно, бувають випадки, коли несправність настільки серйозна, що ремонт приладу недоцільний, проте ці випадки дуже рідкісні, тому найчастіше ремонт не тільки можливий, а й кращий.

У Борщагівці, як і в інших районах Києва, працює велика кількість майстрів з ремонту холодильників на Борщагівці. До них щодня звертається величезна кількість людей, чиї пристрої вийшли з ладу. Ці люди чудово розуміють, що їм навряд чи вдасться самим надійно відремонтувати несправний прилад, тому вони вважають за краще не витрачати свій дорогоцінний час і запрошують спеціаліста для проведення робіт. Якщо така допомога потрібна і вам, то радимо звернутися за допомогою до нашої організації, де працюють справді добрі холодильники. Кожен із них вже неодноразово доводив свою спроможність, якісно ремонтуючи холодильники різних виробників, які після цього служили своїм власникам ще далеко не один рік. Для ремонту наші майстри завжди використовують сучасне обладнання та якісні запчастини, що дозволяє завжди добиватися відмінного результату. Його ми завжди гарантуємо нашим клієнтам. Для цього ми видаємо гарантійні сертифікати, які дозволяють абсолютно не перейматися тим, що пристрій може несподівано вийти з ладу вже незабаром.

Наша компанія здійснює свою діяльність по всьому Києву, тому ви можете запросити нашого майстра до себе додому до Борщагівки та будь-якого іншого місця. Зробити це можна за телефоном і на нашому офіційному сайті, де можна залишити заявку на виклик фахівця, вказавши свої контактні дані та місце проживання. Він точно не змусить вас довго чекати на допомогу, тому вже незабаром усі роботи будуть закінчені, і ви зможете без будь-яких обмежень користуватися своїм відремонтованим холодильником, який знову буде працювати в нормальному режимі.

ремонт холодильників Борщагівка