Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту

Про компанію

З травня 2006 року ми успішно здійснили ремонт понад 30 000 побутових приладів. Тобто понад 30 тисяч разів відчинялися двері клієнтів перед нашими фахівцями. Понад 30 тисяч разів простягався міст довіри між клієнтами та майстрами «Глобал Майстер».

Хто ми і чим займаємось?
Наш сервіс має значний досвід у галузі усунення виявлених проблем, оскільки здійснює ремонт побутової техніки з 2006 року. За роки регулярного вдосконалення сервіс досяг чудових показників в організації процесів побутового обслуговування.

Наша місія

Наші прагнення зводяться до того, щоб клієнти не виходячи з дому або офісу отримували всі послуги, що їх цікавлять. Як лідер ринку, нами постійно впроваджуються нові технології якості послуг для максимального задоволення потреб клієнтів. Основні послуги майстерні:

- ремонт пральних машин
- ремонт мікрохвильових печей
- ремонт посудомийних машин
- ремонт варильних поверхонь
- ремонт холодильників та інші види робіт. Наша майстерня має повний пакет документів, що підтверджує нашу бездоганну працю вже протягом 10 років.

Переваги ремонту побутової техніки в Глобал-Майстер
Основні плюси:

  • невисока вартість ремонту
  • можливість продовжувати працездатність техніки на понад 10 років, НЕ проводячи капітального ремонту та не купуючи нову техніку
  • економія сімейного бюджету
  • знижка «Соціальної карти киянина»

Наші переваги
Основою проблеми вибору для рядового користувача завжди є вибір сервісного центру, виникає багато запитань: Куди звернутися? Яка реальна вартість ремонту? Де мене не обдурять? Так склалося, що в Україні у суспільстві права споживачів ніким не захищені, саме тому є вбудований комплекс недовіри.
Майстри в нашій компанії – справжні фахівці своєї справи, тому звернувшись до нас, ви точно захистите себе від вищеописаних проблем.

Як отримати детальну інформацію?
Для оформлення заявки зателефонуйте на наш телефон: : (044) 333-49-38
Після отримання заявки вам зателефонує майстер і ви підберете зручний для вас час його приїзду.


Зробіть заявку зі знижкою 5%

Оформляючи заявку на ремонт через сайт, ви отримаєте знижку на ремонт 5%.