Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту

Відгуки про компанію

Хотіла висловити свою вдячність вашій компанії за оперативний виїзд! дякую за якісно проведений ремонт посудомийної машинки! будемо якщо що й надалі замовляти послуги у вашій компанії. Майстру Сергію окремий уклін за терпіння. Правда був один недолік, машинку назад встановили неправильно, сусідні дверцята біля ящика не зачинялися, але майстер віддзвонився наступного ж дня, швидко приїхав і перевстановив їх. Ви дійсно дбаєте про якість роботи та своїх клієнтів. Тепер ми знаємо, кого радимо друзям, Перевірено. Дякую вам ще раз велике!

Вікторія


Здрастуйте, хочеться подякувати вашому сервісу за якісний і швидкий ремонт! Довгий час пральна машина відмовлялася виконувати свої функції. Доводилося прати вручну всю білизну. А для мами 2 діток прання справа довга і важка! Спасибі, що все було виконано в обіцяні терміни! І майстер приїхав точно за часом.

Аліна Пінчук


Помітили, що холодильник почав текти. Звернулись до вашої сервісної майстерні. Дякую за надану гарантію! раптом, що знову забарахлити! Але зараз холодильник працює "на відмінно"! І ще дяка майстру Олександру. Дуже досвідчений та чуйний.

Степаненко А.


Хочу всім порекомендувати обслуговування цієї компанії! Моя пральна машинка знову в робочому стані, майстри не спізнюються, чинять усе за короткий час. Так само добре знають свою справу і дуже ввічливі!

Наталя


Відразу хочу подякувати ГлобалМайстеру. Я з великою обережністю ставлюся до негарантійних ремонтів. І у пошуках гарного центру обшукала весь інтернет. У вас все підійшло і ціни та умови. Але не вірилося, що майстер зможе так швидко приїхати. Якість роботи на висоті.

Інна В.


Як добре, що приїхали у вихідний день! Повернули до життя наш холодильник. Думали, доведеться довго чекати, дякую, що недорого та швидко.

Олег К.


Наша машина Samsung ще на гарантії. Але вирішили, що не чекатимемо 3 тижні і краще заплатимо за ремонт. І не пошкодували. У день виклику майстер вдома все зробив, і ціна виявилася дуже прийнятною.

Настя Миронова


Чоловік намагався сам відремонтувати холодильник. В результаті він не перестав текти, та ще й почав сильно шуміти. Дякую, що відремонтували все одразу й швидко.

Оксана М.


Зв'язувалися зі спеціалістами з однієї фірми, щоб полагодили пральну машину, кажуть, немає потрібних запчастин і треба почекати. Подзвонили в Глобал Майстер, все одразу зробили і без жодних очікувань!

Стас


Посудомийка перестала працювати. Добре, що в наш час є інтернет, і можна вибрати, куди звернутися. Ще й зробили все зі знижкою. (Окрема подяка менеджеру Світлані, за доступне пояснення та ввічливість)

Ігор Максименко


Без чоловічих рук у будинку важко! Сама не змогла б розібратися. Приїхали за півгодини та підключили пральну машину.

Галина


З технікою LG завжди все було чудово. Нещодавно чоловік подарував на ювілей нову пральну машину та одразу 2 поломки через місяць! Спочатку перестав крутити барабан, потім узагалі почала протікати. Дякуємо за гарну якість та швидкий ремонт Глобал майстер.

Анна М.


До вашого сервісу порадила звернутися подруга. Результатом залишилася задоволена. Тепер сама всім радитиму

Марія Бутенко


Часто беруть сумніви, коли кажуть, що фахівець приїде упродовж години. У випадку з Глобалом майстром сумніву відпали! Приїхав дуже грамотний майстер.

Кузнєцов С.


Ніколи не писав відгуки. Але вирішив, що треба поділитися, щоби інші змогли дізнатися. Зроблена робота за 30 хвилин плюс безкоштовний виїзд майстра говорять самі за себе!

Tony21


Сервіс порадував. Єдине, що заявку треба було оформляти через інтернет. Так би ще й знижка була. До речі ціни Супер!

Катерина Васильева


Дякую майстру Олексію за його працю. Полагодив все швидко і недорого. Тепер все працює!

Андрій Олександрович


Шукав сервіс, де можна відремонтувати за кілька годин. Зробили все якісно, ​​а головне, як і хотілося швидко. Загалом усім задоволений.

Володимир Пашкевич


Дуже сподобалася якість ремонту. До вас замовляли майстри з фірми "Техмайстер" - не приїхав. А ви одразу відгукнулися на моє прохання про підключення посудомийної машини протягом 10 хвилин. Майстер за годину вже був на місці.

Олена Горобець


Запросили майстра. Приїхав акуратний, грамотний хлопець. Робив усе дуже відповідально. У спілкуванні приємний, і загалом обов'язковий. Зміг одразу виконати кілька робіт різного плану з пральної машини, потрібні запчастини привіз із собою. Загалом результатом я задоволена. Рекомендую.

Анна Кулик


Ремонт посудомийної машинки Ardo майстер Юрій виконав на 5 балів. Він показав лише найкращі якості, як професійні, так і особистісні. Ввічливий, працьовитий. Також дякую менеджеру Ользі та всій компанії «Глобал майстер» за консультації. Рекомендуємо «Глобал Майстер» своїм друзям та родичам

Тетяна Іванівна


У компанії виходить працювати як у добре налагодженого годинникового механізму. Сказали, що майстер буде об 11-00 та прибув об 11-00, сказали, що зможуть вирішити проблеми з відключенням холодильника за годину, за годину та вирішили. Роботи виконані також на високому рівні. Із задоволенням при нагоді Вас радитиму.

Олександр Іваненко