Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників у Броварах

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників Бровари

Ремонт холодильника Роль, яку холодильник грає у житті сучасних людей, важко переоцінити.

Без іншої побутової техніки сучасна сім'я ще може обійтися, проте, відсутність холодильника паралізує звичний життєвий процес. Тому велике значення має можливість швидко і якісно полагодити поломку.

Ремонт та обслуговування холодильників потребує високої майстерності спеціаліста та наявності гарного інструменту. "ГлобалМайстер" пропонує до ваших послуг професійний ремонт холодильника вдома в Києві та області!

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильників у Києві Бровари

Сучасні моделі холодильників досить надійні, тому при правильній експлуатації вони цілком можуть нормально працювати багато років. Але рано чи пізно зіткнутися з їхньою поломкою вам таки доведеться. Більшість мешканців Бровара в такій ситуації воліють здійснити ремонт свого пристрою. Деякі з них вважають за краще виробляти його самостійно, а ті, хто не можуть це зробити або просто не хочуть, звертаються за допомогою до фахівців з ремонту холодильників у Броварах. Останній варіант є найбільш оптимальним, так як майстри зазвичай знають назубок пристрій будь-якого холодильника, тому для них не важко надійно усунути проблему. Чого не можна сказати про тих власників, які самостійно ремонтують таку складну побутову техніку, як холодильник. Найчастіше їхні спроби виявляються невдалими, і проблема лише посилюється, що робить подальше лагодження неможливим або принаймні значно складнішим.

Проте більшість жителів Броварів чудово розуміють свої можливості, тому замовляють ремонт холодильників у Броварах у професійних майстрів. Багато хто з них робить це в нашій компанії, що є абсолютно правильним рішенням. За часи свого існування наша компанія допомогла з ремонтом побутової техніки тисячам місцевих людей. Якість проведених робіт завжди була на висоті, що красномовно підтверджується позитивними відгуками, якими рясніє інтернет про взаємодію з нашою фірмою. Для нас це, звичайно ж, дуже приємно, але в цьому немає нічого дивного, адже якщо за справу беруться кваліфіковані фахівці, які використовують надійне обладнання, очікувати іншого результату було б просто безглуздо. Наші майстри без особливих проблем змінюють у холодильниках компресори, термостати, заправляють їх фреоном, а також здійснюють інші необхідні роботи. Там наші клієнти завжди отримують гарантію фірми, тому не доводиться сумніватися у надійності ремонту.

Якщо ви хочете, щоб ваш холодильник був відремонтований професіоналами, то сміливо телефонуйте до нашої компанії та запрошуйте до себе кваліфікованого фахівця. Він швидко приїде на виклик і здійснить професійний огляд, під час якого будуть виявлені всі проблеми. Після цього він озвучить точну вартість робіт і візьметься за справу, тому незабаром ваш холодильник знову запрацює належним чином.

ремонт холодильників Бровари