Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників Candy

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників Candy у Києві

Ремонт холодильника Ремонт та обслуговування холодильників Candy потребує високого професіоналізму майстра та наявності дорогого інструменту.

У нашому арсеналі є потрібне обладнання для ремонту та діагностики, і природно – найкращі майстри у Києві.
ВАЖЛИВО! При перших ознаках несправності холодильника потрібно оперативно відключити його від електроживлення.

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильника Candy

Холодильники бренду Candy вперше почали випускати італійці понад 70 років тому. Поступово виробництво розширювалося, і зараз корпорація має представництва у багатьох країнах, пропонуючи споживачам у всьому світі найрізноманітніші моделі від бюджетних до високотехнологічних. Сучасні технології не стоять на місці, тому практично всі моделі виробника оснащені сучасною функцією No Frost, яка перешкоджає утворенню льоду на стінках холодильної та морозильної камери. Однак це абсолютно не означає, що прилад все ж таки потрібно періодично розморожувати і мити, в іншому випадку ви можете зіткнутися з дорогим ремонтом цієї системи та деяких інших вузлів.

Якщо говорити про недоліки моделей компанії Канді, слід зазначити наявність не надто хорошого ущільнювача на недорогих моделях. Незважаючи на те, що на перший погляд це здається незначною проблемою, це може призвести до серйозного і дорогого ремонту. Через безперебійну роботу може вийти з ладу компресор, а також термостат, який постійно вловлює підвищення температури від теплого повітря, що просочується всередину.

Виробник розробив досить зручну систему визначення різних технічних помилок, при виявленні системою помилки у певному вузлі, можна побачити відповідний код.

Ремонт холодильників Candy є досить затребуваним у всіх районах та передмістях Києва. Однак через велику кількість високотехнологічних вузлів усередині приладу його ремонтом повинні займатися виключно професіонали. За відсутності необхідної кваліфікації можна не тільки не усунути проблему, а ще більше посилити її. Якщо вам потрібний ремонт, рекомендуємо звернутися саме до нас. Ми можемо запропонувати високий рівень сервісу, професійних майстрів, які використовують у роботі якісне обладнання та запчастини, а також офіційну гарантію на всі проведені роботи. Також варто відзначити, що, незважаючи на всі перераховані переваги, ми завжди намагаємось підтримувати доступний рівень цін на наші послуги, і це нам вдається.

Для того щоб скористатися нашими послугами, вам потрібно здійснити лише один телефонний дзвінок, відповісти на кілька запитань оператора, і незабаром наш фахівець вже стоятиме перед вашими дверима, щоб здійснити ремонт вашого холодильника вдома. Він обов'язково проведе повну діагностику вашого приладу, виявить усі несправності. Вона буде вам абсолютно безкоштовною, якщо ви дасте згоду на подальший ремонт. Обговоривши з вами всі нюанси, майстер візьметься за роботу, яка буде виконана швидко та якісно.

ремонт холодильників Candy