Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників Daewoo

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників Daewoo у Києві

Ремонт холодильника Ремонт та обслуговування холодильників Daewoo потребує високого професіоналізму майстра та наявності дорогого інструменту.

У нашому арсеналі є потрібне обладнання для ремонту та діагностики, і природно – найкращі майстри у Києві.
ВАЖЛИВО! При перших ознаках несправності холодильника потрібно оперативно відключити його від електроживлення.

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильника Daewoo

Daewoo (Деу) - це південнокорейська компанія, яка була заснована майже 50 років тому. Зараз вона випускає безліч різноманітної техніки, починаючи від автомобілів, закінчуючи холодильним обладнанням. Продукція компанії відрізняється непоганою якістю, відмінною надійністю та привабливою ціною, особливо в порівнянні з більш розкрученими конкурентами.

Серед особливостей холодильників компанії Деу слід зазначити, що саме вони почали використовувати покриття нано частинками, що створює антибактеріальний шар, що дозволяє продуктам краще зберігатися. Крім того, модельний ряд холодильників досить широкий, наприклад для тих, хто шукає прилад з двома дверцятами за мінімальні гроші однозначно підійде одна з моделей. Всі холодильники оснащені сучасними системами, що запобігають намерзанню льоду на стінках холодильної та морозильної камер. Також усі моделі компанії Деу мають зручний інтерфейс та оснащені всіма необхідними регулюваннями.

Холодильники Деу славляться своєю надійністю та невибагливістю, вони також надійні, як і решта продукції корпорації. Саме тому їм досить рідко потрібний ремонт. Однак якою б надійною не була техніка, рано чи пізно вона все-таки ламається. Але вам не варто переживати, якщо ваш холодильник вийшов з ладу, то ми з радістю приїдемо в будь-яку точку міста Києва та полагодимо його.

Звичайно, багато людей намагаються полагодити пристрій самотужки або звертаються за допомогою до друзів, проте якщо проблема справді серйозна, ваша спроба навряд чи закінчиться успішно. Можливо, ви просто законсервуєте проблему, і прилад ще пропрацює якийсь час, а може статися, що пристрій остаточно вийде з ладу, і вам потрібно буде придбати новий холодильник. Набагато простіше звернутися до професіоналів, які мають не тільки певну кваліфікацію та досвід ремонту подібної техніки, але й спеціалізовані інструменти, без яких не обійтися при ремонті.

Фахівці нашої компанії працюють з холодильниками марки Daewoo досить тривалий час, що дозволяє їм легко виявити причину будь-якої несправності та усунути її. Спеціально для зручності ремонту виробник розробив інтуїтивно зрозумілу систему інформування про помилки, що виникають у приладі.

Якщо ваш холодильник вийшов із ладу, то вам обов'язково потрібно звернутися саме до нас. Ми не тільки здійснюємо якісний ремонт, але й даємо гарантію на нього та на всі деталі, що використовуються. Крім того, ми ремонтуємо холодильники прямо вдома, що позбавляє вас від стомлюючої доставки важкого приладу до сервісного центру, який може бути досить далеким від вашого будинку. Також, наші майстри завжди виробляють повну діагностику вашого приладу, яка стане для вас абсолютно безкоштовною, якщо ви погоджуєтесь на подальший ремонт холодильника Daewoo.

Викликати майстра до себе додому можна двома способами, залишивши заявку на сайті та зателефонувавши по нашому телефону. Ми не змусимо вас довго чекати, вже за кілька годин наш спеціаліст буде у вас вдома з усім необхідним для ремонту обладнанням.

Викликавши нашого майстра, ви отримаєте гарантовано якісний ремонт, ваш холодильник працюватиме ще довгі роки, а ви заощадите пристойну суму, якщо порівнювати ремонт із покупкою нового пристрою.

ремонт холодильників Daewoo