Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників на Харківському масиві

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників Харківський масив

Ремонт холодильника Роль, яку холодильник грає у житті сучасних людей, важко переоцінити.

Без іншої побутової техніки сучасна сім'я ще може обійтися, проте, відсутність холодильника паралізує звичний життєвий процес. Тому велике значення має можливість швидко і якісно полагодити поломку.

Ремонт та обслуговування холодильників потребує високої майстерності спеціаліста та наявності гарного інструменту. "ГлобалМайстер" пропонує до ваших послуг професійний ремонт холодильника вдома в Києві та області!

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильників Харківський масив

Жителі Харківського житлового масиву, як і інші люди, які проживають у нашій країні, щодня користуються величезною кількістю різної побутової техніки. Але, мабуть, найважливішим пристроєм, який є у кожному будинку, є холодильник. Тільки у разі нормальної роботи цього пристрою люди можуть закуповувати продукти і готувати їжу про запас, так як все це зможе довго зберігатися всередині приладу під впливом охолоджуючого пристрою. Але ці прилади не можуть працювати вічно, тому в їхній роботі іноді виникають збої, які згодом переростають у поломки. Щоб холодильник забезпечував хороше охолодження їжі, необхідно стежити за його станом і не порушувати правила експлуатації, що вказані виробником. Але якщо прилад таки зламається, що неминуче колись станеться, то потрібно відразу ж запросити до себе додому грамотного майстра, який зможе ліквідувати проблеми.

Харківський житловий масив включає досить багато багатоповерхових будинків, де проживають десятки тисяч людей. Саме тому тут є багато людей, яким періодично потрібна допомога з ремонтом побутових пристроїв. А це, у свою чергу, сприяє тому, що в цьому районі здійснюють свою діяльність багато майстрів, які займаються ремонтом холодильників на Харківському масиві. Вибрати серед них справді доброго фахівця буває дуже непросто. Саме тому ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою до великої та перевіреної часом організації. Наша фірма здійснює свою діяльність досить давно, тому багато людей вже встигли переконатися, що відремонтована нами техніка працює практично як нова. Це забезпечується завдяки тому, що наші співробітники завжди відповідально підходять до своєї роботи та використовують для неї лише якісні деталі та надійне обладнання. Саме тому ми завжди гарантуємо своїм клієнтам найвищу якість роботи, що підтверджується офіційним гарантійним сертифікатом.

Наші майстри з ремонту холодильників на Харківському массиві завжди готові оперативно виїхати на допомогу. Вам достатньо зателефонувати до нашого контактного центру і вже через деякий час наш співробітник стоятиме на вашому порозі з усім необхідним. Він швидко зрозуміє якийсь елемент холодильника несправний і полагодить його, що дозволить приладу знову заробити в звичному режимі.

ремонт холодильників Харківський масив