Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників на Осокорках

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників Осокорки

Ремонт холодильника Роль, яку холодильник грає у житті сучасних людей, важко переоцінити.

Без іншої побутової техніки сучасна сім'я ще може обійтися, проте, відсутність холодильника паралізує звичний життєвий процес. Тому велике значення має можливість швидко і якісно полагодити поломку.

Ремонт та обслуговування холодильників потребує високої майстерності спеціаліста та наявності гарного інструменту. "ГлобалМайстер" пропонує до ваших послуг професійний ремонт холодильника вдома в Києві та області!

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильників Осокорки

В наш час абсолютно всі люди, які проживають в Оболоні, користуються у своєму побуті холодильниками, що забезпечують тривале збереження продуктів. Охолоджені продукти залишаються смачними і свіжими значно довше, що дозволяє заготовляти їжі про запас, що дуже зручно. Але, на жаль, працювати необмежено довго вони не можуть, тому людям періодично доводиться стикатися з поломками цих пристроїв. Деякі відразу ж купують собі новий пристрій та забувають про всі проблеми, інші намагаються самостійно усунути несправність, що буває зробити дуже непросто. Однак найраціональнішим рішенням у такій ситуації буде ремонт пристрою, який буде доручено фахівцю. Як показує практика, цей варіант дозволяє одержати найкращий результат за мінімальні гроші. Саме тому так чинить більшість жителів Києва, які просто запрошують майстрів до себе додому для проведення робіт.

Можливо, саме тому в Києві, і конкретно в Оболоні, є величезна кількість спеціалістів, які займаються саме ремонтом холодильників на Осокорках. Кожен із них з радістю запропонує вам свою допомогу, якщо ваш холодильник вийде з ладу. Але якщо ви хочете надійно відремонтувати свій побутовий прилад, то вам неодмінно варто звернутися за допомогою до нашої компанії, яка за заявою наших клієнтів надає найякісніші та одночасно недорогі послуги у нашому місті. Відмінний результат роботи забезпечується кваліфікованими фахівцями, які здійснюють ремонтні роботи. Їх наша компанія підбирає з особливою ретельністю, тому у нас працюють лише найкращі з найкращих. Саме це дозволяє нам відчувати впевненість у відмінному результаті ремонту, а значить, ми можемо гарантувати це і нашим клієнтам, що ми, власне, робимо.

Ремонт холодильника на Осокорках є досить непростим заняттям, але не для наших майстрів. Всі вони знають пристрій будь-якого холодильника так само добре, як і свої п'ять пальців, тому для них не важко буде усунути навіть найскладнішу проблему. Якщо ви бажаєте скористатися їхньою допомогою, то вам слід звернутися до нас по телефону або залишити заявку на нашому сайті. У цьому випадку несправність буде дуже швидко усунена, що дозволить вашому холодильнику знову заробити у звичному режимі без збоїв та відхилень від норми.

ремонт холодильників Осокорки