Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників на Позняках

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників на Позняках

Ремонт холодильника Роль, яку холодильник грає у житті сучасних людей, важко переоцінити.

Без іншої побутової техніки сучасна сім'я ще може обійтися, проте, відсутність холодильника паралізує звичний життєвий процес. Тому велике значення має можливість швидко і якісно полагодити поломку.

Ремонт та обслуговування холодильників потребує високої майстерності спеціаліста та наявності гарного інструменту. "ГлобалМайстер" пропонує до ваших послуг професійний ремонт холодильника вдома в Києві та області!

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильників Позняки

Несправності у роботі холодильника ніколи не виникають раптово. Найчастіше пристрій сигналізує про швидкий вихід із ладу заздалегідь, але багато людей вважають за краще не звертати уваги ці сигнали. А дарма, адже згодом проблеми лише посилюються, а значить, полагодити їх буде набагато складніше.

Поломки холодильників трапляються у всіх. Не є винятком і мешканці одного із районів Києва – Поздняків. Їхні пристрої також іноді виходять з ладу, що змушує їх звертатися за допомогою до спеціалізованих сервісів, фахівці яких допомагають їм розібратися з проблемою. Звичайно, деякі люди обходяться і самотужки, але результат такого ремонту зазвичай виявляється недовговічним, тому незабаром пристрій знову виходить з ладу. З цього можна зробити висновок про те, що для того, щоб холодильник постійно не виходив з ладу та спокійно працював протягом багатьох років, необхідно, щоб його ремонтом займався професіонал, який зможе надійно усунути проблему.

Одним з варіантів, де можна знайти такого майстра з холодильників на Поздняках, є наша компанія, куди ви можете звернутися за допомогою будь-якої миті, якщо ваш холодильник дав збій. Спеціально для зручності своїх клієнтів ми працюємо без перерв і вихідних, що дозволяє нашим клієнтам довго не чекати допомоги і вже за кілька годин після звернення отримувати у своє повне розпорядження справний холодильник.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам не тільки оперативні та недорогі, але ще й неймовірно якісні послуги. Це забезпечується завдяки тому, що у нас працюють лише найкращі фахівці, яких тільки можна знайти у нашому таборі. Всі вони мають найвищу кваліфікацію і вже багато років працюють у своїй професії. Вони завжди максимально відповідально ставляться до своїх завдань, до того ж використовують лише надійні інструменти та обладнання, сприяють підвищенню якості ремонту. Саме тому нам не доводиться сумніватися у відмінному результаті, тому ми легко можемо гарантувати його та нашим клієнтам, що ми з радістю та робимо, видаючи після закінчення робіт офіційні гарантійні сертифікати.

Якщо вам потрібно ремонт холодильника в районі Поздняки або в іншому місці міста Київ, то радимо вам одразу дзвонити до нашої компанії, щоб наші співробітники могли усунути проблему до того, як вона посилиться.

ремонт холодильників Позняки