Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників Sharp

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників Sharp у Києві

Ремонт холодильника Ремонт та обслуговування холодильників Sharp потребує високого професіоналізму майстра та наявності дорогого інструменту.

У нашому арсеналі є потрібне обладнання для ремонту та діагностики, і природно – найкращі майстри у Києві.
ВАЖЛИВО! При перших ознаках несправності холодильника потрібно оперативно відключити його від електроживлення.

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильника Sharp

Холодильник є незамінним помічником на кухні. Більшість людей вже просто не уявляють, як обходитися без нього. Саме тому, коли він виходить з ладу, необхідно полагодити його в найкоротші терміни.

Не варто зволікати з ремонтом, необхідно ремонтувати прилад при першому прояві різних несправностей. Справа в тому, що кожна проблема має властивість посилюватися, тому навіть найменша несправність з часом, швидше за все, перетвориться на серйозну проблему, яка закінчиться покупкою нового холодильника.

Багато хто намагається усунути проблему самостійно, проте всі спроби, напевно, ні до чого не приведуть. Справа в тому, що холодильники, у тому числі й моделі компанії Шарп, мають складну конструкцію з великою кількістю дрібних елементів і схем, розібратися з якими, не маючи необхідної кваліфікації, неможливо.

Не варто економити гроші, викличте спеціаліста з нашої компанії та отримайте гарантовано якісний ремонт холодильника Sharp. Повірте, це буде в рази дешевше за покупку нового холодильника. Для того щоб викликати нашого майстра, вам достатньо зробити лише один телефонний дзвінок. Ми швидко обробимо вашу заявку та розподілимо її на найближчого до вас працівника, який прибуде прямо до вас лише за кілька годин після дзвінка. У цьому полягає ще одна перевага нашої компанії перед конкурентами, адже вам не доведеться тягти холодильник у далекий сервісний центр. Крім того, наша компанія намагається підтримувати цілком демократичні ціни, роблячи ремонт холодильників вдома, доступним для всіх верств населення.

Приїхавши до вас додому, наш працівник здійснить діагностику пристрою, яка допоможе виявити причини несправності та можливі приховані проблеми. Більше того, вона буде для вас абсолютно безкоштовною, якщо ви погодитеся на подальший ремонт. Закінчивши перевірку, майстер пояснить вам, у чому полягає несправність, чому вона виникла та запропонує кілька шляхів вирішення існуючої проблеми. Наші майстри завжди відкриті для клієнтів, якщо ремонт приладу недоцільний і вам буде простіше купити новий наш фахівець завжди скаже вам про це. Після того, як ви визначитеся з методом усунення несправності, майстер візьметься за справу. У нас працюють лише висококласні спеціалісти, що дозволяє нам гарантувати успішність ремонту. Причому це не тільки слова, всі наші клієнти в обов'язковому порядку отримують офіційну гарантію на проведені роботи.

Крім цього, наші майстри завжди використовують якісні запчастини, для заміни вийшли з ладу, а також перевірене та добре працююче обладнання, необхідне для ремонту.

ремонт холодильників Sharp