Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників Vestfrost

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників Vestfrost у Києві

Ремонт холодильника Ремонт та обслуговування холодильників Vestfrost потребує високого професіоналізму майстра та наявності дорогого інструменту.

У нашому арсеналі є потрібне обладнання для ремонту та діагностики, і природно – найкращі майстри у Києві.
ВАЖЛИВО! При перших ознаках несправності холодильника потрібно оперативно відключити його від електроживлення.

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильника Vestfrost

Датська компанія Vestfrost є досить популярною у всьому світі, також холодильники цього бренду зустрічаються і в Києві. Сучасні моделі мають непогану надійність та хорошу технічну оснащеність, що відмінно поєднується з прийнятною ціною, багато в чому саме це дозволяє корпорації реалізовувати понад 800 тисяч холодильників за рік. Серед моделей представлені як бюджетні, так і наворочені з великою кількістю зручних функцій, що також говорить на користь бренду Vestfrost.

Однак навіть найнадійніші та якісні холодильники періодично виходять з ладу. Деякі намагаються полагодити прилад самостійно, інші просто набувають нового пристрою, однак і ті та інші роблять велику помилку. Для того щоб самостійно полагодити такий складний прилад, як холодильник потрібно не тільки мати певну кваліфікацію, але й мати певні інструменти, тому самостійне лагодження в кращому разі ненадовго законсервує проблему. Що стосується тих, хто купує новий холодильник, то, звичайно, маючи багато зайвих грошей можна собі це дозволити. В іншому випадку набагато простіше замовити якісний ремонт холодильника у професійних майстрів, що працюють у великій фірмі. Це дозволить одночасно і не витратити багато грошей і отримати побутовий прилад, що справно працює, який прослужить вам ще довгі роки.

Наша компанія займається ремонтом холодильників Vestfrost у Києві вже досить давно, що дозволило нашим спеціалістам заробити величезний досвід роботи з холодильниками марки Вестфрост. Крім того, звернувшись до нас, вам не доведеться тягти важкий холодильник у далекий сервісний центр, розташований в іншому кінці міста. Наші майстри самі приїдуть до вас додому з усіма необхідними інструментами та комплектуючими. Ми пропонуємо цілком демократичні ціни і найголовніше, офіційну гарантію на всі проведені роботи та запчастини, встановлені замість зіпсованих.

Якщо ви мешкаєте в Києві або передмісті, і вам необхідний ремонт холодильника, то нема чого роздумувати. Щоб викликати майстра до себе додому, потрібно здійснити лише один телефонний дзвінок. Наш оператор поставить вам кілька запитань і оперативно розподілить вашу заявку на вільного майстра. Він не змусить себе довго чекати, і вже за кілька годин наш спеціаліст буде у вас вдома. Працівник нашої компанії проведе ретельну діагностику пристрою, перевірить працездатність усіх вузлів, виявить усі неполадки та запропонує шляхи їх усунення. Для наших майстрів немає нічого неможливого, вони беруться за будь-яку, нехай і дуже складну роботу. Не сумнівайтеся, вона буде виконана швидко та якісно. Ці слова ми підкріплюємо ще й офіційною гарантією на всі проведені роботи та запчастини, що використовуються при ремонті.

Якщо вам необхідно здійснити ремонт холодильника Vestfrost у Києві, то краще вибрати саме «Глобал Майстер». Ми пропонуємо відмінне співвідношення ціни та якості послуг. Крім того, ми завжди дбаємо про наших клієнтів і оперативно реагуємо на кожен виклик, щоб не дати зіпсуватися вашим продуктам, які повинні знаходитися в холодильнику, що справно працює.

Звертайтеся до нас, і ми повернемо до життя ваш холодильник, який відпрацює після ремонту ще довгі роки.

ремонт холодильників Vestfrost