Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників Whirlpool

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.

Дзвоніть за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35. Консультуйтеся та залишайте заявки!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт холодильників Whirlpool у Києві

Ремонт холодильника Ремонт та обслуговування холодильників Whirlpool потребує високого професіоналізму майстра та наявності дорогого інструменту.

У нашому арсеналі є потрібне обладнання для ремонту та діагностики, і природно – найкращі майстри у Києві.
ВАЖЛИВО! При перших ознаках несправності холодильника потрібно оперативно відключити його від електроживлення.

Ціни на ремонт холодильників

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) безкоштовно
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Заміна пускозахисного реле від 360 грн.
Заміна термостата, терморегулятора від 260 грн.
Заправка фреону від 400 грн.
Ремонт електросхем від 360 грн.
Усунення витоків холодоагенту від 300 грн.
Заміна нагрівача випарника від 400 грн.
Заміна мотор-компресора від 750 грн.
Ремонт дверей та ущільнювачів від 260 грн.

Ціна на ремонт вказана без урахування вартості комплектуючих. Діагностика оплачується лише у разі відмови від ремонту

Ми ремонтуємо не тільки звичайні холодильники, але також торговельні та промислові.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Ремонт холодильника Whirlpool (Вірпул)

У Києві холодильники бренду Whirlpool є найбільш популярними на ринку. Вся справа в тому, що якість - не поступається "навороченим" агрегатам, а вартість їх невелика. Ми здійснюємо ремонт холодильників Вірпул не один рік, і добре розуміємося на цій справі. Наш штат складається з найкращих фахівців міста Києва, які мають за плечима величезний досвід роботи, та зможуть вирішити будь-які проблеми, що виникли під час експлуатації холодильників фірми «Whirlpool».

До нас надходить досить багато скарг від клієнтів на проблемну роботу нових холодильників, але найпоширеніша з них – проблема з шумом агрегату. Коли починає шуміти холодильник, особливо це відчувається ночами, люди думають, що холодильник зламався і нервують. Поспішаємо запевнити Вас – це не так. Коли холодильник видає різні шуми, і таке відчуття, що в ньому щось ллється, причина одна – неправильна установка. Щоб цього уникнути, необхідно холодильник виставити за рівнем, підкрутивши як треба ніжки, або розмістивши під ними якийсь предмет.

Але, на жаль, це є практично однією єдиною проблемою, яку можна самостійно усунути, уникнувши допомоги майстрів. Одна з найпоширеніших проблем у холодильниках Whirlpool – це занадто низька температура. У багатьох сучасних компресійних холодильниках, як правило, є терморегулятор. Якщо у Вас виникла проблема такого роду, то необхідно перевірити цей терморегулятор - ймовірно за умовчанням виставили низьку температуру, тому так і морозить. Якщо це не допоможе – потрібно буде змінювати термостат.

Ще однією з причин такої несправності може бути поломка модуля. У деяких холодильниках Вірпул, переважно останніх моделей, почали ставити електронні модулі із запрограмованим керуванням. Таким ремонтом повинні займатися лише кваліфіковані майстри, які мають досвід для виконання таких робіт. Інакше можна завдати шкоди не лише холодильнику, а й собі.

Якщо холодильник Whirlpool увімкнувся, але через деякий час вимкнувся, то можливі різні версії несправності. Усі взаємопов'язані із проводкою. Першою та найпоширенішою є проблема з електродвигуном. Вихід лише один – заміна компресора. Другою за значимістю проблемою є котушка реле. Можливо, десь трапився розрив ланцюга живлення, необхідно перепаювати. Досвідченому фахівцю не складе особливих зусиль.

Існує багато інших проблем, які пов'язані з механічними несправностями, визначення яких необхідна діагностика. Пам'ятайте, що ремонт холодильників Whirlpool повинні займатися тільки досвідчені сервісні майстри. Ви можете звернутися до нашої компанії в будь-який час і отримати кваліфіковану допомогу.

ремонт холодильників вірпул