Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт холодильників на дому

Холодильник дуже сильно морозить, чи навпаки перестав холодити? Звернувшись до нас за допомогою, ви будете задоволені швидким та якісним ремонтом від найкращих майстрів у Києві.
Залишіть заявку за телефоном (044) 333-49-38 прямо зараз!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Який холодильник вибрати?

Перед тим, як купувати холодильник, потрібно визначитися з такими питаннями: в якій кількості зберігатимуться в ньому продукти? Де розташовуватиметься майбутній холодильник, які габарити повинні бути, ну і звичайно ж - ціна. При виборі холодильника ціна часом є визначальним чинником. Холодильники бувають двох типів: вбудовані та окремо стоять залежно від бажаних функцій, таких як заморожування або охолодження.

Асортимент холодильників у 21 столітті змусить навіть найзапекліших професіоналів задуматися, хоча вони знають про це обладнання практично все. Є в асортименті і дуже маленькі моделі, призначені, як правило, для охолодження одного або більше напоїв. Наприклад, сейфи – холодильники. Використовуються вони не тільки для охолодження, але й для зберігання таких речей, як вина дорогі та інші напої. У таких холодильників вбудований кодовий замок, який складно розкривається, та надійний захист від сторонніх осіб. Існує також особлива категорія, що включає сейфи. Вони можуть мати додатковий захист, як біометричних відбитків пальців так і інших нововведень. Як правило, такі холодильники стоять вдома біля комп'ютерного столу або на столах в офісах. Або такий вид холодильника як багатодверний великий агрегат, однією з основних завдань якого є дуже швидке охолодження, і така ж швидка заморозка продуктів, при цьому він ще й наділений функцією тривалого зберігання. В Україні великою популярністю користуються двокамерні холодильники, що окремо стоять. Вони призначені для зберігання овочів, м'яса, косметики, ліків, напоїв та багато іншого, чого не можна зберігати в морозильнику. Вчені розробили цілих три види систем охолодження. Компресійне охолодження займає перше місце за кількістю технологій, що використовуються у виробництві холодильників. Друге місце закріпилося за абсорбційним, а третє зайняте абсолютно новою технологією охолодження – термоелектричною.

Холодильники компресійні. Як уже зазначено нами вище, компресійне охолодження знаходиться у топі на міцній позиції. Для охолодження використовують рідину, яка називається холодоагент. У холодильнику він циркулює по дрібних трубках за допомогою тиску, що створюється компресором. Перевага даної системи полягає, а абсолютної економічності. Та й аналогічні холодильники не мають обмеження обсягами. Все залежить від дизайнерської уяви. Але велике жаль викликає той факт, що такі технології ненадійні, і робити ремонт холодильників доводиться частіше. А саме – робити заміну холодоагенту, або усувати його протікання.

Холодильники компресійні

Холодильники абсорбційні. Зазвичай холодоагент теж використовується в таких холодильниках. Але він циркулює під впливом нагрівання теплообмінника, а не за допомогою компресора. Така система охолодження зазвичай застосовується у холодильниках з невеликим обсягом. Абсорбційні холодильники витрачають більше енергії, ніж компресійні. Напрошується питання, навіщо їх випускають? - Відповідь проста. Для функціонування такого пристрою не потрібно обов'язково мати електрику, тому що є можливість використовувати альтернативні джерела енергії, такі як газоподібне або рідке паливо. У принципі, при використанні комбінованого джерела енергії такі холодильники можуть на 40 літрах газу пропрацювати більше двох місяців.

Холодильники абсорбційні

Холодильники термоелектричні. Найнезвичайніший вид охолодження. Суть у тому, що такі холодильники не обладнані холодоагентом, як абсорбційні та компресійні, а охолоджуються за допомогою змінної напруги. Використовують при термоелектричному охолодженні напівпровідникові елементи, виконані у вигляді пластин. Одна половина пластини знаходиться зовні, а інша – усередині. При постійній зміні напруги одна зі сторін нагрівається, а інша - остигає, таким способом, і відбувається охолодження. Величезний мінус у таких холодильників через величезні енерговитрати. Керуючись цим, подібні системи охолодження встановлюють у невеликих холодильних камерах, які можна помістити, наприклад, багажник легкового авто.

Холодильники термоелектричні