Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту

Вибір пральної машини

Сьогодні на ринку пропонується великий вибір різноманітних моделей пральних машин, що відрізняються один від одного як функціональними можливостями, так і ціною. Велика кількість функцій зазвичай пропонують дорожчі моделі, багато з них, як правило, виявляються незатребуваними. Однак деякі опції, які відсутні в моделях дешевше, наприклад функція половинного завантаження або швидкого прання, дозволяють суттєво заощадити воду та електроенергію. Спробуємо розібратися в тому, чи варто займатися економією коштів, купуючи модель пральної машини найдешевшу.

Одним з найважливіших факторів в даний час, який впливає при виборі пральної машини, є економічність у споживанні електроенергії та води, а також якісний віджимання. Щодо економічності, то сперечатися про значущість цього фактора при частому підвищенні тарифів на електрику та воду нелогічно. У той самий час висока якість віджиму надає велику роль значному скороченні часу сушіння білизни. У разі використання електричної сушарки ефект економії очевидний. Виходячи з вищенаведених даних, дешеві моделі пральних машин виявляться в результаті далеко не з найбільш економічних, оскільки споживатимуть більше електроенергії та води, і може вийти що, скупий платить двічі!

вибір пральної машиниСпробуємо визначити вартість пральної машини, що має оптимальний набір функцій. Сьогодні на ринку ми бачимо велику різницю в цінах на цей вид побутової техніки. Ви можете витратити на покупку як 200, так і 1000 доларів. Про підводні камені, що чекають на Вас при виборі більш дешевої моделі Ви вже знаєте, проте це не означає, що купувати потрібно обов'язково найдорожчу машинку. При виборі пральної машини варто враховувати багато важливих факторів, одним з таких є склад вашої родини. Якщо людина, проживає одна, навряд чи вона буде користуватися пральною машиною частіше, ніж один раз на тиждень, а тому цілком може зупинитися на виборі недорогої моделі, яка має мінімальний набір найпотрібніших програм. Інша річ, якщо пральна машина призначається для сім'ї із 5 осіб. Як правило, у такій ситуації їй доведеться працювати з великими обсягами білизни, і машина експлуатуватиметься набагато частіше. У такому разі перевага за більш дорогою моделлю, яка розрахована на інтенсивне використання та має більший термін служби.

Термін експлуатації пральних машин.

Слід врахувати, що термін служби пральних машин, за умови експлуатації їх при повному завантаженні в середньому двічі на тиждень (один раз за високих температур і вдруге – за середніх), може становити від 2 до 7 років залежно від її вартості. Виходячи з цього, можна зробити елементарні прорахунки, відповідно визначивши, що інтенсивніша експлуатація призведе до скорочення терміну служби пральної машини, і як правило до ремонту пральної машини. Так, машина, при експлуатації не менше 4 разів на тиждень, прослужить рази в два менше від належного терміну.

Таким чином, є очевидним, що при використанні машини частіше ніж три-чотири рази на тиждень, особливо для об'ємних прань або дуже брудних речей, варто звернути увагу на більш дорогу модель. Втім, можна зупинитися на покупці дешевшої, проте при цьому Ви ризикуєте міняти її щороку.

Також дуже важливим є той факт, що більш дорогі машини мають більший термін гарантії. Наприклад п'ятирічна гарантія дає можливість економії в середньому від 100 до 200 доларів, які можна відняти від вартості дорожчої моделі.

Пральна машина дизайн.

Важливу увагу варто приділити дизайну машини. Адже при виборі пральної машини більшість людей приділяють велику увагу її зовнішньому вигляду. Звичайно, дизайн пральних машин має велике значення, проте саме функціональність, надійність і економічність є найважливішим фактором при експлуатації.

Отже, підбиваємо підсумки вибору.

Вибираючи пральну машину, перевагу потрібно віддавати моделям із хорошими економічними та технічними показниками. Вони дадуть змогу заощадити при оплаті рахунків за електроенергію та воду. Потім. Вибираючи пральну машину потрібно враховувати той факт, як часто Ви плануєте її експлуатувати, пам'ятаючи при цьому, що більш дорогі моделі мають триваліший термін служби. Також обов'язково потрібно звернути увагу на терміни гарантії різних моделей, порівнюючи їх із ціною.