Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Прочистка кондиціонерів Київ

Знадобилось прочищення кондиціонера? Ми завжди раді допомогти вам подолати цю проблему. На вас чекає команда майстрів, яка приведе ваш кондиціонер у повний порядок.

Залишіть заявку за телефоном (044) 333-49-38 прямо зараз!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Чистка кондиціонерів у Києві

Чистка кондиціонерів у Києві

Жителі Києва все частіше купують кондиціонери – це робить життя набагато комфортнішим. На жаль час від часу кондиціонери потребують обслуговування або чищення.

Чистимо будь-які моделі кондиціонерів

  • ремонт кондиціонерів samsung
  • ремонт кондиціонерів mitsubishi
  • ремонт кондиціонерів ballu
  • ремонт кондиціонерів hitachi
  • ремонт кондиціонерів daikin
  • ремонт кондиціонерів lg
  • ремонт кондиціонерів sanyo
  • ремонт кондиціонерів roda

Вартість ремонту кондиціонера

Послуга Вартість
Виклик та діагностика (з ремонтом) 0 грн.
Виклик та діагностика (без ремонту) від 100 грн.
Сервісне обслуговування одного кондиціонера:

• Повне очищення внутрішнього та зовнішнього блоків
• Антибактеріальна обробка (дезинфекція)
• Перевірка на герметичність фреонового контуру
• Дозаправка кондиціонера фреоном (у потрібній кількості)
• Діагностика несправностей - виїзд
від 500 грн.
Ремонт елементів електроустаткування від 450 грн.
Ремонт електронного блоку від 550 грн.
Заміна компресора від 1000 грн.
Заправка кондиціонера холодоагентом (пошук та усунення витоку) від 700 грн (залежно від потужності)

Ціни на сайті наведені як довідкова інформація та залежать від таких факторів, як:

• Виробник обладнання
• Наявність доступу до обладнання
• Складність робіт
• Кількість одиниць обладнання тощо

Докладну вартість ремонту можна дізнатися проконсультувавшись з нашим фахівцем по телефону, або провівши діагностику кондиціонера вдома.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Чистка кондиціонера Київ

Більшість із мешканців Києва встановлюють у своїх будинках кондиціонери, або як правильніше їх називати спліт-системи. Ці пристрої дозволяють підтримувати в будинках комфортну температуру у спекотні літні місяці. Однак, щоб цей прилад міг надійно охолоджувати повітря у вашому приміщенні протягом багатьох років, його необхідно правильно обслуговувати і не порушувати правила експлуатації. Запорукою нормальної роботи кондиціонера є його періодичне очищення кондиціонера, яке регулярно виробляють більшість жителів Києва. Вони розуміють, що це продовжить життя їхнього пристрою, тому замовляють цю послугу у фахівців. Звичайно, подібну роботу можна спробувати зробити і самотужки, проте, якщо ви не впевнені в тому, що зможете правильно виконати цю процедуру, краще все ж таки довірити роботу професіоналу. Тим більше, що вартість таких послуг зазвичай невисока.

Одним із місць, де можна замовити чистку кондиціонера за невисокою вартістю, є наша компанія. Ми здійснюємо свою діяльність на всій території Києва, оперативно виїжджаючи на виклики від наших клієнтів. Наші послуги регулярно користуються великою кількістю людей. Всі вони залишаються задоволені роботою, що абсолютно не дивно. Справа в тому, що в нашій компанії працюють найкращі столичні спеціалісти з великим досвідом роботи. Всі вони оснащені сучасним обладнанням, яке допомагає забезпечувати якісне чищення пристроїв. Скориставшись нашими послугами, ви можете спати спокійно, адже ви відчуватимете стовідсоткову впевненість у тому, що ваш кондиціонер якісно виконуватиме свої основні функції ще довгий час.

Замовити чистку кондиціонера в Києві в нашій компанії ви можете в будь-який зручний для вас час. Наші фахівці завжди готові вирушити на виклик до будь-якої точки Києва, щоб здійснити свою роботу. Вам достатньо зробити лише один дзвінок, і наш співробітник відразу почне збиратися на виклик. Він покладе у своїй автомобіль всі необхідні інструменти, після чого відразу ж вирушить у дорогу. Ми намагаємося не відчувати терпіння наших клієнтів, тому наші майстри завжди оперативно виїжджають на виклики. По приїзду майстер відразу ж візьметься за свою роботу, тому в найкоротші терміни ваша спліт-система буде надійно прочистена, що дозволить їй працювати в нормальному режимі без ризику поломки.

Чому клієнти довіряють нам

У Києві багато фірм пропонують ремонт, які займаються монтажем, ремонтом та обслуговуванням кондиціонерів та спліт-систем. Але є цілий список переваг, що дають перевагу компанії Globalmaster з усіх.

1. Графік роботи. Наші майстри працюють з 8 до 21, у будні та вихідні, без перерв.
2. Швидкий виїзд. Майстер зможе приїхати до Вас у день замовлення.
3. Доступні ціни. Вартість сервісного обслуговування та ремонту в нашій компанії завжди є аргументованою та фіксованою.
4. Захист клієнта. На проведені роботи майстер видає квитанцію чи акт виконаних робіт, що дає замовнику право, у разі гарантійного випадку знову звернутися фірму.

Гарантія

Гарантія

У тому числі Ви можете отримати від нашої фірми цілу низку гарантійних моментів:

1. Комфорт. Від поломки до справного кондиціонера вас відокремлює лише один дзвінок нам — ваше замовлення на ремонт, про все інше подбають наші спеціалісти.
2. Ремонтні роботи. Якщо за гарантійний термін знову зламається відремонтований елемент, гарантійний ремонт ми зробимо безкоштовно.
3. Якість. Ремонт та сервісне обслуговування кондиціонера роблять досвідчені майстри, які мають вищу освіту у цій галузі та величезний досвід. Ми впевнені в їхньому професіоналізмі настільки, що можемо запропонувати гарантію на строк до 1 року.
4. Контроль. Ми несемо відповідальність за виконаний ремонт і не позбавимо вас уваги навіть після виконаних робіт. Зателефонувавши до сервісної фірми Globalmaster, Ви отримаєте не тільки відремонтований прилад (якщо він ремонтопридатний), а й гарантію на весь термін від 3 до 12 місяців на те, що несправність не повернеться.