Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Чоловік на годину у Києві

Потрібно щось відремонтувати? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда майстрів, які працюють по всьому Києву.

Залишайте заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Чоловік на годину Київ

чоловік на годину виклик

Терміново потрібна допомога професійного майстра з профілю "чоловік на годину"? Чи трапилися непередбачені проблеми? Лопнув кран, вийшов з ладу змішувач, згасла лампочка, засмічена каналізація, необхідно виконати встановлення унітазу, чи ремонт меблів? Пропонуємо Вам найкращих, професійних майстрів, які легко орієнтуються в сучасних технологіях, добре знайомі з новими матеріалами, завжди знайдуть вихід навіть у нестандартних ситуаціях ремонту.

Краще не намагатися усунути проблему самостійно – через брак досвіду зекономлені кошти ризикують бути витрачені на нові витрати. Таким чином, послуги чоловіка на годину, виклик майстра додому завжди виправдані.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Ремонт змішувача 150 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 200 грн.
Заміна лампочки 200 грн.
Встановлення унітазу 300 грн.
Встановлення люстри 350 грн.
Ремонт меблів від 300 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Ремонт душової кабіни від 250 грн.
Встановлення та підключення пральної машини 300 грн.
Встановлення та підключення посудомийної машини 300 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у послугах майстра, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатися у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні для виконання послуг, не входять у вартість робіт та оплачуються додатково.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Чоловік на годину у Києві

Існує досить велика кількість людей, які не можуть самостійно займатися різними побутовими проблемами. Як приклад можна навести, прочищення каналізації, ремонт холодильника або будь-які роботи, пов'язані з електрикою. Люди, які не можуть зробити ці речі самостійно, вдаються до послуг чоловіка на годину в Києві, що є дуже розумним рішенням. За дуже доступну ціну професійний майстер виконає всю необхідну роботу, що дозволить ще довго не перейматися проблемою, яку він усунув. Однак, часто подібними послугами користуються і ті, хто в принципі міг би і самостійно здійснити роботу, але вони вважають за краще економити свій час і сили, що дуже розумно.

Подібні послуги пропонують своїм клієнтам багато компаній, але однією з найкращих є саме наша фірма, куди ми пропонуємо вам звернутися, якщо у вас є така потреба. У нас лагодженням різних пристроїв та іншими роботами займаються тільки профільні фахівці, які мають величезний досвід. Це дозволяє їм надійно виконувати свою роботу та гарантувати клієнтам відмінний результат. У цих словах уже переконалися на практиці тисячі наших клієнтів, яким довелося звернутися до нас за допомогою. Звичайно ж, всі вони залишилися задоволені нашою роботою, тому що тепер у їхньому будинку все функціонує належним чином, і вони можуть жити на втіху.

На всі свої послуги чоловіка на годину наша компанія надає клієнтам офіційну гарантію, яка підтверджує високу якість наданих послуг. Крім того, саме завдяки їй люди можуть звертатися до нас по повторну допомогу, якщо виявився якийсь збій. Але насправді таке відбувається дуже рідко, адже робота завжди виконується на совість, тому її переробка практично ніколи не потрібна.

Якщо ви вирішили звернутися за послугою чоловіка на годину в Києві саме в нашу компанію, то ви зробили правильний вибір, адже в цьому випадку вашою проблемою гарантовано займатиметься грамотний майстер. Щоб запросити його до себе додому, вам потрібно буде здійснити всього один дзвінок, і вже незабаром наш співробітник приїде на виклик і візьметься за вирішення вашої проблеми. Справа буде зроблена максимально швидко і при цьому досить якісно, ​​тому вже незабаром ви забудете про те, що у вас були якісь проблеми в будинку, адже наш майстер надійно усуне їх усі.