Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик електрика у Києві

Потрібно щось відремонтувати? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда електриків, які працюють по всьому Києву.

Залишайте заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Електрик Київ

Електрик Київ

Терміново потрібна допомога професійного електрика? Сталися непередбачені проблеми? Вийшов з ладу лічильник, погасла лампочка, проблеми зі світлом, необхідно виконати установку лічильника, чи ремонт проводки? Пропонуємо Вам найкращих, професійних майстрів, які легко орієнтуються в сучасних технологіях, добре знайомі з новими матеріалами, завжди знайдуть вихід навіть у нестандартних ситуаціях ремонту.

Краще не намагатися усунути проблему самостійно – через брак досвіду, зекономлені кошти ризикують витрачати нові витрати. Таким чином, послуги електрика, виклик майстра додому завжди виправдані.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Ремонт лампочки 150 грн.
Заміна лампочки 200 грн.
Встановлення люстри 350 грн.
Ремонт проводки від 300 грн.
Ремонт лічильників від 250 грн.
Встановлення та підключення побутової техніки від 300 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у послугах електрика, які не вказані в наведеному вище прайс-листі, розцінки на них можна дізнатися у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні для виконання послуг, не входять у вартість робіт та оплачуються додатково.

Бажаєте проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер зателефонує вам протягом 10 хвилин після подання заявки.

Послуги електрика в Києві

У наш час кожна людина щодня користується величезною кількістю різного електроустаткування, без якого практично неможливо уявити своє життя. А для його нормального функціонування обов'язково потрібні надійні електричні комунікації. Але, на жаль, і ці прилади, і електрика. Іноді виходять з ладу, що змушує власників здійснювати їх ремонт. Однак виконати надійну лагодження під силу далеко не кожному, тому переважна більшість людей користуються викликом електрика для проведення ремонтних робіт. Такий підхід є абсолютно вірним, якщо ви не впевнені у своїх силах, адже крім того, що якість ремонту може не відповідати вашим очікуванням, коли йдеться про ремонт електрики, існує реальна ймовірність ураження електричним. струмом, що може згубно позначитися на здоров'ї будь-якої людини. Однак, якщо ремонт виконується досвідченим електриком, то така ймовірність прагне до нуля, адже вони точно знають, що і в якій Послідовності потрібно робити.

У столиці нашої країни Києві послуги електриків також дуже потрібні. Саме тому тут вам завжди раді запропонувати свою допомогу сотні фахівців, які займаються подібними роботами. Якщо допомога потрібна і вам, то ми рекомендуємо вам виважено підходити до цього вибору, адже якості виконаної роботи залежатиме термін служби електроустаткування. З огляду на це ми рекомендуємо вам просити допомоги у тих електриків, які гарантовано зроблять свою роботу добре. Одним із місць, де точно можна отримати результат такої якості, є наша фірма, куди ми пропонуємо вам звернутися.Електрики, які працюють у нас, є справжніми професіоналами, які за свою тривалу кар'єру відремонтували електрику сотням або навіть тисячам людей. Вони до досі вдячні нам за якісно виконану роботу, адже з того часу вони не знають жодних проблем.

Скористатися послугами електрика в Києві дуже просто. Для цього вам потрібно зателефонувати до нашого контактного центру та розповісти про те, які роботи вам необхідні. Ми в найкоротший термін обробимо вашу заявку та направимо на виклик одного зі спеціалістів нашої фірми. Незабаром він приїде до вас додому і зробить надійне ремонт всієї електрики у вашому будинку, що надовго позбавить вас від будь-яких проблем у її роботі.