Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Дарницький район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Дарницький район

сантехнік Дарницький район

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Дарницький район (Київ)

Серед величезної кількості різноманітних побутових проблем, з якими постійно стикаються всі люди, окремо стоять несправності у роботі сантехніки, які створюють людям серйозні незручності. Крім усього іншого, подібні проблеми дуже складно усунути самотужки, тоді як деякі інші проблеми цілком можна ліквідувати самостійно. У такій ситуації регулярно опиняються і мешканці Дарницького району. Більшість із них при виявленні проблем відразу здійснюють виклик професійного сантехніка, який допомагає їм ліквідувати неполадки. Люди чудово розуміють, що їхньої кваліфікації не вистачить для того, щоб надійно усунути проблеми, а некваліфіковане втручання цілком може навіть посилити ситуацію.

Саме з цієї причини вони звертаються до одного з численних фахівців, який здійснює свою діяльність у Дарницькому районі. Виклик сантехніка для них є звичайною справою, але ті, хто вперше стикаються з подібною проблемою, часто не знаю, де їм найкраще знайти майстра. Цим людям ми настійно не рекомендуємо звертатися за допомогою до будь-кого. Якщо ви хочете отримати добрий результат за прийнятні гроші, радимо вам запросити до себе фахівця з нашої компанії. Грамотний сантехнік у Дарницькому р-ні зможе без будь-яких проблем ліквідувати всі наявні неполадки. Для цього він проведе уважний огляд несправної сантехніки, знайде всі причини несправностей, після чого здійснить заміну всіх несправних елементів. Це дозволить досягти бездоганного функціонування всієї сантехніки у вашому будинку, що ми обов'язково гарантуємо всім своїм клієнтам, надаючи відповідні сертифікати.

Виклик сантехніка в Дарницькому районі може здійснити будь-яка людина, яка проживає в цій місцевості. Сантехніки, що працюють у нашій компанії, завжди з радістю допоможуть вам виконати будь-які необхідні роботи. Щоб викликати одного з них до себе додому, вам необхідно зробити лише один телефонний дзвінок. Також завжди можна залишити заявку безпосередньо на нашому офіційному сайті, після чого до вас максимально оперативно буде направлений висококваліфікований спеціаліст. У найкоротші терміни наш майстер усуне всі проблеми, і ви зможете ще багато років не турбуватися про те, що сантехніка у вашому будинку може дати який-небудь збій.