Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт та розведення труб у Києві

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт та розведення труб Київ

Підключення побутової техніки

Ніщо не може похвалитися довговічністю, у тому числі й системи тепло- та водопостачання. Вони потребують періодичного ремонту та наступної заміни. Особливо це актуально у випадку із металевими трубами – ровесниками будинку, збудованого десятки років тому. Труби з металу схильні до корозії: у воді з'являється осад. Для того щоб не пити воду з осадом, а також бактеріями, не потрібно встановлювати фільтри очищення: достатньо лише поміняти метал на пінопропілен. Труби з такого матеріалу більш надійні та зносостійкі.

Наша компанія надає такі послуги: - Ремонт труб; - усунення старої системи труб; - Заміна труб; - Встановлення труб; - прочищення труб; - розведення труб із поліпропілену; - розведення каналізації та водопостачання.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Прокладання труб гор.хол. води (метал) від 350 грн
Прокладання труб гор.хол. води (металопласт) від 400 грн
Прокладання труб гір. та хол. води (поліпропілен) від 350 грн
Установка крана кульового простого 250 грн.
Встановлення кульового крана на стояк 270 грн.
Заміна фільтруючого елемента 250 грн.
Встановлення фільтра тонкого очищення 300 грн.
Встановлення фільтру грубого очищення 250 грн.
Встановлення лічильника води 400 грн.
Прокладання каналізаційних труб від 50 грн. м.п.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Розведення труб у квартирі

Замовте розведення труб у квартирі у майстра, якого ми готові вам надати. Співпраця з нами збереже вам не лише сили з часом, а й гроші.

У вашій квартирі потрібно зробити розведення труб, і ви хочете зробити це самостійно? Не варто турбувати себе. Пам'ятайте, що подібний вид робіт повинен виконуватися лише кваліфікованим спеціалістом, достатньо досвідченим для того, щоб не тільки здійснити встановлення труб, але й не пошкодити інші елементи системи водопостачання.

Замовити послугу розведення труб ви можете у нашій компанії. Оформіть заявку на виїзд майстра – він здійснить усі дії швидко та якісно. Ви заощадите не лише свої гроші, але час та сили.

Етапи розведення труб

Всі операції з розведення та ремонту труб поділяються на кілька етапів. На самому початку проводиться демонтаж стояків із наступної заміни. Причому необхідно пам'ятати про те, що стояк необхідно міняти повністю у всьому будинку, а не врізатися в нього на певних поверхах. Такі дії загрожують виникненням аварійної ситуації з подальшим затопленням та псуванням майна у всьому будинку. Найкраще порадитися з сусідами та домовитися про повну заміну водяного розведення у всьому будинку.

Заміна стояків – це лише перший, початковий етап розведення труб. Далі наші фахівці здійснюють наступні операції: - Діагностують труби щодо поломок. - підбирають труби відповідного матеріалу (пінопропіленові, пластикові, металопластикові). - Вибирають спосіб розведення труб, який може бути колекторним і послідовним, так і комбінованим. - Вибирають відповідний спосіб прокладання труб (відкритий або закритий). - Здійснюють штроблення стінок для монтажу системи труб (при необхідності). - Перевіряють систему щодо неполадок і несправностей.

Ми не покладаємося на «можна»: виконавши роботу, наші фахівці обов'язково перевіряють її якість. Якщо труби не течуть і вся система функціонує правильно, співробітники компанії здають роботу на перевірку клієнту. Необхідно зауважити, що роботи в одній квартирі ми робимо за один, максимум два дні. Наші фахівці працюють справді оперативно!

Ми можемо похвалитися не тільки оперативністю, а й високою якістю роботи. За десять років ніхто не поскаржився на течі у трубах – це чудовий результат. Незважаючи на високу якість робіт, наша компанія не встановлює високих цін на послуги. Ми націлені на довгострокову співпрацю з клієнтами, а не на швидке отримання великих грошей.