Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Встановлення фільтрів води

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Встановлення фільтрів води Київ

установка фільтрів води

Сьогодні фільтри води виготовляються з міцних матеріалів, що виробляються за найсучаснішими технологіями. Фільтри очищення добре справляються із покладеними на них обов'язками, а міняти касети дуже просто. Спеціалізований індикатор вчасно просигналізує, що ресурс фільтра повністю вироблений.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Заміна фільтруючого елемента 250 грн
Встановлення фільтра тонкого очищення 300 грн
Встановлення фільтру грубого очищення 250 грн
Встановлення лічильника води 400 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Встановлення фільтрів води

Всі ми знаємо про те, що якість сучасної води з каналізації залишає бажати кращого. Кип'ятити воду для того, щоб її очистити, не завжди хочеться - це забирає багато часу і сил. Найкраще набрати чисту воду відразу з-під крана. Усі незручності зникнуть із появою у вашому будинку спеціалізованих фільтрів очищення води.

Рішення установки фільтра для очищення води – це правильне та своєчасне рішення. Однак хто зможе здійснити встановлення? Самостійно цим займатися не варто, оскільки необхідно знати технологію настановного процесу. Потрібно звернутися за послугами до справжнього фахівця, якого не так легко знайти. Ви зробите правильно, якщо викличте професіонала з нашої компанії. Він зможе здійснити встановлення фільтру для очищення води, а також перевірить систему на наявність течій та несправностей. Професіонали, які працюють у нашій компанії, мають всі необхідні навички для того, щоб робити свою роботу якісно.

Ми можемо впоратися із завданням будь-якого рівня складності: наші фахівці встановлять фільтр як у звичайній квартирі, так і на підприємстві. Крім того, ми займаємося встановленням наступного обладнання. • Фільтр для питної води. Це обладнання для ретельного очищення, адже вода призначається для вживання людиною. • Фільтр для механічного очищення води. Це «грубе» очищення води, яке потім надходитиме в різні елементи водопровідної системи.

Наші спеціалісти зроблять все для того, щоб якісно встановити фільтр очищення води. Однак і ви повинні зробити серію простих дій перед приїздом майстра. • Вам потрібно зрівняти температуру приміщення, в якому встановлюватиметься фільтр, з температурою у квартирі – для цього потрібно просто відчинити двері. Крім того, ви повинні пам'ятати, що встановлений фільтр не повинен перегріватися або переохолоджуватися. • Розташуйте місце, де передбачається встановлення фільтра. Спеціаліст компанії повинен мати доступ до водної магістралі. Після встановлення фільтра слід стежити за порядком у кімнаті і в жодному разі не загороджувати фільтр, адже в ньому потрібно міняти картриджі. • Приміщення повинне мати достатній рівень освітленості.

Здійснити заміну картриджа може як фахівець нашої компанії, так і ви – процес не надто складний. Найкраще, щоб це зробив майстер, оскільки він може не лише якісно замінити елемент очищення, а й оперативно та грамотно продіагностувати очисний апарат.

• Якщо ви вирішили здійснити заміну фільтра самостійно, то найкраще слідувати наведеній нижче інструкції. • Спочатку відключіть фільтр від системи подачі води. Перевірте вимкнення ще раз, щоб виключити протікання. • Зніміть фільтр. • За допомогою спеціального ключа відкрутіть колбу та дістаньте використаний картридж. • Очистіть колбу. Для цього можна використовувати щіточку з досить жорстким, але в жодному разі не металевим ворсом. Важливий момент – не варто мити колбу за допомогою миючих засобів, які створюють агресивне середовище. • Ущільнювальні гумки краще перевірити на пошкодження. • Після здійснення операцій встановіть новий картридж і одягніть колбу. • Встановіть фільтр у водопровідну систему. Після встановлення ретельно перевірте надійність всіх з'єднань: для цього варто закріпити різьблення за допомогою фум-стрічки.

Після встановлення відкрийте крани обмеження – таким чином ви зможете перевірити якість виконаних робіт. Якщо на металі проявиться піт, то не варто хвилюватися – це нормально. Але якщо в місцях з'єднання елементів з'являться великі краплі води, це привід перевстановити фільтр очищення води. В іншому випадку система даватиме текти і вода капатиме на підлогу.