Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Встановлення батарей (радіаторів) Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Встановлення батарей (радіаторів) Київ

Встановлення батарей (радіаторів)

Система опалення, як правило, складається з двох частин: агрегату, завдання якого - нагрівати теплоносій, а також труб і радіатора, які безпосередньо переносять тепло. Багато компаній готові запропонувати лише послуги вузької спрямованості. Співробітники нашої компанії пропонують комплексні послуги встановлення радіаторів опалення, а також додавання нових елементів до системи. Також ви можете замовити в нашій компанії інші послуги, пов'язані із встановленням та обслуговуванням опалювальних приладів.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення радіатора опалення на готове підведення 450 грн
Встановлення рушникосушарки на готове підведення 500 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Установка батарей (радіаторів) опалення у Києві

Встановлення радіаторів (батарей) опалення - це дуже непростий процес, при якому необхідно дотриматися всіх тонкощів і нюансів. Адже система має бути максимально герметичною, а в іншому випадку в місцях стикування труб та радіаторів може утворитися текти та протікати вода. Однак саме по собі перебіг – це лише одна з бід. Найбільшою проблемою є поява повітряних пробок, які зменшують кількість тепла, що передається трубами.

Звернувшись за послугою установки радіатора в нашій компанії, ви вчините правильно. Адже ми маємо три переваги: Оперативність. Ми знаємо ціну часу, тому анітрохи не збираємося забирати його у вас. Кожна хвилина буде витрачена з користю – будьте впевнені. Якість. Наша компанія працює протягом десяти років: за цей час нами був накопичений багатий досвід співпраці з різними клієнтами. Вони залишають про нашу роботу лише позитивні відгуки, що служать нашій компанії кращою рекомендацією. Наша компанія налагодила ефективний контроль якості роботи, своїх співробітників. Низькі ціни. Наші конкуренти змагаються один з одним не як послуги, а в «майстерності» підвищення цін. Ми ж неухильно дотримуємось одного головного правила: не брати з клієнта грошей за роботу більше, ніж вона того варта. Ми гарантуємо, що кожна копійка, витрачена вами, матиме повну віддачу. Сума, яку ви побачите у кошторисі, приємно вас здивує, оскільки далеко не всі компанії можуть зробити таку привабливу пропозицію.

Вам не потрібно довго шукати компанію, до якої можна звернутися за допомогою в установці опалювальних батарей у Києві. Зайшовши на цей сайт, ви вже зробили свій правильний вибір та знайшли кращого кандидата на те, щоб облаштувати опалювальну систему у найкоротші терміни. Наша компанія є відмінним поєднанням високої якості, відповідального ставлення до своєї роботи, прийнятних цін, а також професіоналізму. Навіщо мучаться та займатися самостійною установкою радіаторів? Так ви тільки витратите велику кількість коштів і не досягнете хорошого результату. Вам все одно доведеться звернутися за допомогою до майстра. Не витрачайте зайві гроші - замовте послугу встановлення радіаторів у професіоналів зараз. Таким чином ви не вбережете і себе, і своїх сусідів від необхідності робити терміновий ремонт.

Демонтаж старого радіатора

Усунення старого радіатора, як правило, проводиться тільки за суворим наглядом професіонала або ж ним самим. Справа в тому, що в опалювальній системі знаходиться теплоносій – якщо вона не працює, це не означає, що її там немає. Здійснивши неправильний демонтаж старого радіатора, ви можете залити не тільки свою квартиру, але і сусідську. Виклик професіонала зможе позбавити вас таких проблем, які можуть виникнути при усуненні опалювальних батарей.