Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка бойлера (водонагрівача) Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Встановлення бойлера (водонагрівача)

Встановлення бойлера (водонагрівача)

Не сумніваємося, кожен любить прийняти розслаблюючу гарячу ванну наприкінці важкого робочого дня. Однак комунальники найчастіше перешкоджають отриманню задоволення, оскільки відключають воду в невідповідний момент. Така проблема має своє рішення – встановлення бойлера. Наша компанія займається встановленням бойлерів (водонагрівачів) у Києві та передмісті.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 400 грн
Встановлення водонагрівача накопичувального типу 450 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Монтаж бойлерів (водонагрівачів) Київ

У сучасних магазинах ви можете знайти великий вибір різноманітних водонагрівачів. Вибираючи відповідний бойлер, насамперед зверніть увагу на матеріали, з яких він виготовлений, а також на об'єм. Крім того, важливим критерієм якісного радіатора є спосіб нагрівання вод: бойлери можуть бути електричними або газовими.

Вибрали модель, яка ідеально підходить для вашого будинку? Чудово! Тепер потрібно вибрати місце для встановлення. Пам'ятайте, що воно має бути не надто вологим, а також забезпечувати оперативний доступ до обладнання. Саме тому бойлер встановлюють у туалеті.

Встановлення бойлера не варто здійснювати самостійно, а найкраще довірити всі роботи грамотному фахівцеві, який володіє не тільки знаннями та вміннями, а й необхідною кваліфікацією та сучасним обладнанням. Такі професіонали працюють у нашій компанії. Ми надаємо послуги оперативно та якісно.

Скільки коштує установка водонагрівача: ціна роботи та вартість виклику фахівця

Середня ціна установки бойлера у столиці дорівнює 400 гривням. Вона може змінюватись в залежності від складності робіт, що виконуються, а також від моделі водонагрівача.

Фахівці, що працюють у нашій компанії, - це справжні професіонали своєї справи, які мають великий досвід, накопичений за довгий час роботи. Вони працюють сім днів на тиждень без вихідних та святкових днів, тому можуть взятися за справу тоді, коли ви забажаєте. Комфорт клієнтів має для нас пріоритетне значення.

Встановлення водонагрівача – не єдина послуга, яку надає наша компанія. Також ми ремонтуємо опалювальне обладнання – будь-яке завдання нам під силу. Переконайтеся у високій якості послуг, що надаються, як це зробили інші клієнти.

Ви хочете скористатися нашими послугами? Для цього вам потрібно лише залишити заявку на сайті (форма додається) або ж зателефонувати за вказаними номерами.