Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Чистка каналізації у Києві

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Прочистка каналізації Київ

Підключення побутової техніки

Фахівці радять: каналізаційна система має бути простою – у такому разі вас не турбуватимуть часті засмічення. Однак навіть у добре продуманій каналізації можуть траплятися засмічення. Їхні причини банальні: кинуті в унітази ганчірки, побутові відходи, залишки їжі накопичуються в місцях стику елементів і переростають у засмічення.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Прочищення засмічення у стояку 450 грн
Прочищення засмічення умивальника 300 грн
Прочищення засмічення в мийці 300 грн
Прочищення засмічення унітазу 300 грн.
Прочищення засмічення у ванній 350 грн.
Прочищення труб каналізації (без демонтажу) від 350 грн.
Прочистка каналізації у приватних будинках від 600 грн.
Демонтажні роботи договірна
Покупка та доставка матеріалів від 100 грн.
Виїзд спеціаліста та консультація від 100 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Чистка каналізації

Замовте розведення труб у квартирі у майстра, якого ми готові вам надати. Співпраця з нами збереже вам не лише сили з часом, а й гроші.

У вашій квартирі потрібно зробити розведення труб, і ви хочете зробити це самостійно? Не варто турбувати себе. Пам'ятайте, що подібний вид робіт повинен виконуватися лише кваліфікованим спеціалістом, достатньо досвідченим для того, щоб не тільки здійснити встановлення труб, але й не пошкодити інші елементи системи водопостачання.

Замовити послугу розведення труб ви можете у нашій компанії. Оформіть заявку на виїзд майстра – він здійснить усі дії швидко та якісно. Ви заощадите не лише свої гроші, але час та сили.

Етапи розведення труб

Всі операції з розведення та ремонту труб поділяються на кілька етапів. На самому початку проводиться демонтаж стояків із наступної заміни. Причому необхідно пам'ятати про те, що стояк необхідно міняти повністю у всьому будинку, а не врізатися в нього на певних поверхах. Такі дії загрожують виникненням аварійної ситуації з подальшим затопленням та псуванням майна у всьому будинку. Найкраще порадитися з сусідами та домовитися про повну заміну водяного розведення у всьому будинку.

Заміна стояків – це лише перший, початковий етап розведення труб. Далі наші фахівці здійснюють наступні операції: - Діагностують труби щодо поломок. - підбирають труби відповідного матеріалу (пінопропіленові, пластикові, металопластикові). - Вибирають спосіб розведення труб, який може бути колекторним і послідовним, так і комбінованим. - Вибирають відповідний спосіб прокладання труб (відкритий або закритий). - Здійснюють штроблення стінок для монтажу системи труб (при необхідності). - Перевіряють систему щодо неполадок і несправностей.

Ми не покладаємося на «можна»: виконавши роботу, наші фахівці обов'язково перевіряють її якість. Якщо труби не течуть і вся система функціонує правильно, співробітники компанії здають роботу на перевірку клієнту. Необхідно зауважити, що роботи в одній квартирі ми робимо за один, максимум два дні. Наші фахівці працюють справді оперативно!

Ми можемо похвалитися не тільки оперативністю, а й високою якістю роботи. За десять років ніхто не поскаржився на течі у трубах – це чудовий результат. Незважаючи на високу якість робіт, наша компанія не встановлює високих цін на послуги. Ми націлені на довгострокову співпрацю з клієнтами, а не на швидке отримання великих грошей.

Ви можете самостійно провести чистку каналізації за допомогою звичайного вантузу, проте подібний захід допомагає далеко не завжди. У складних випадках вантуз не може допомогти і є непотрібним приладом. Найкраще звертатися до фахівця.

Практика показує, що частою причиною засмічення може стати не лише банальне занурення сміття в унітаз, а й застарілі труби. Справа в тому, що металеві труби схильні до іржавіння - метал, що окислився, відшаровується, що робить схожим труби зсередини на наждачную тканину. Великий шматок, що випадково відвалився від стінки, здатний стати причиною великого засмічення. Додайте до цього сміття та інші невеликі шматочки металу, що відвалився – і аварійна ситуація готова.

Подібний засмічення неможливо прочистити без спеціалізованого обладнання, а також знань та досвіду. З такою проблемою може розібратися лише професіонал своєї справи. Якщо ви виявили засмічення і не хочете гаяти час на його усунення, то вам варто звернутися до нашої компанії – ми проведемо прочистку каналізації професійно та швидко.

На відміну від інших компаній, співробітники яких змушують себе довго чекати, списуючи затримку на пробки та проблеми в дорозі, ми працюємо швидко та приймаємо ваше замовлення в обробку відразу ж. Крім того, наші спеціалісти мають високу кваліфікацію і виконують свою роботу акуратно, а також надійно. Вони не пошкодять санвузол та водопровідні системи, що знаходяться у ньому. Ви можете не турбуватися за збереження ремонту у своїй квартирі.