Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка душових кабін Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Встановлення душових кабін Київ

Встановлення душових кабін

Якщо ви не хочете мати проблем із сантехнікою у своєму будинку, то краще відразу довіритися кваліфікованим фахівцям, які працюють у нашій компанії. Вони швидко і якісно зберуть і проведуть установку душової кабіни, надавши вам можливість лише стояти осторонь і спостерігати за їх умілими діями.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Душева кабіна звичайної складності 850 грн
Душева кабіна з гідромасажем 1000 грн
Душева кабіна з масажем та парогенератором 1100 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Встановлення та збирання душових кабін

На перший погляд може здатися, що встановлення душової кабіни не потребує особливих труднощів. Але в простоті монтажу криється підступна небезпека: у кожній інструкції вказано лише про те, як встановити душову кабіну, але не говорити про дрібні нюанси і маленькі хитрощі. Так, в жодній інструкції не сказано про те, що не кожен стик підлягає герметизації, рівень повинен регулюватися тільки в певній послідовності, а болти не варто занадто сильно закручувати. Більше того, в деяких інструкціях надто багато недомов, а також нелогічних пропозицій та надто розлогих пояснень. Як правило, більшість спроб самостійного монтажу душової кабіни не призводять до успіху.

Конструкція душової кабіни складається з … Кришки; задньої стінки; Двері; Піддону; Водопровідні та електричні складові конструкції.

Від того, в якому порядку будуть зібрані дані складові конструкції, залежить надійність та якість функціонування самої кабіни.

Для правильної установки душової кабіни співробітники нашої компанії мають все необхідне: відмінний сучасний інструмент, знання та практичні навички. Таким чином, професіонали своєї справи не відволікаються на різні дрібниці під час роботи. Як це пов'язано? Найкраще показати на прикладі. Отже, до вас приходить майстер встановлювати душову кабіну, але в нього недостатньо свого інструмента. Він просить у вас викрутку або ніж, і поки ви їх шукаєте, він перемикає свої думки на якісь абстрактні думки і зовсім не думає про монтаж або ремонт. Усі подальші операції здійснюються чисто автоматично. Саме тому фахівці нашої компанії мають все необхідне для того, щоб вони могли якісно виконувати свою роботу.

Наступна перевага нашої компанії – оперативність. Співробітники зроблять все можливе для того, щоб встановити кабіну якнайшвидше. Вам не потрібно контролювати процес монтажу – займайтеся своїми справами чи відпочивайте: професіонали самі зроблять все, що потрібно.

Фахівці звикли робити свою роботу надійно. Вони зроблять все потрібне для того, щоб встановлені душові кабіни пропрацювали довго. Саме про це говорять багато задоволених замовників.

Наша компанія сильна поєднанням плюсів: оперативністю, низькими цінами, використанням сучасних технологій, надійністю результату, відповідальністю професіоналів. Саме тому ми можемо говорити про те, що наш сервіс – найкращий. Звертайтесь за встановленням душової кабіни до нас!