Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Підключення пральної машини Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Підключення пральної машини Київ

Підключення пральної машини

Придбання нової побутової техніки – це завжди свято. Ніщо не піднімає настрою так, як блискучий і новий апарат. Однак важливо не тільки зробити правильний вибір, потрібно зробити грамотне підключення приладу.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Підключення пральної машини 300 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Підключення пральних машин у Києві. Швидко та недорого

Підключення пральної машини має здійснюватися лише справжнім професіоналом. Ненавчена людина без спеціальної кваліфікації може не тільки неправильно підключити її, а й завдати обладнанню великої шкоди. Кваліфіковані фахівці використовують у своїй роботі сучасне обладнання та найактуальніші технології. Не заощаджуйте гроші: від грамотної установки приладу залежить його правильне функціонування.

Фахівці, які працюють у нашій компанії, відрізняються сумлінним ставленням до своєї роботи. Звернувшись до нас, ви можете бути спокійні за результат. Професіонали працюють швидко і враховують кожну дрібницю під час встановлення. Якщо для підключення пральної машини буде потрібна установка зливу, то співробітники здійснять її.

Середня вартість підключення пральної машини дорівнює 450 грн. Однак роботи можуть коштувати дорожче, якщо установка буде сполучена з підведенням електрики, вирівнюванням підлоги, встановленням зливу. Мінімальна ціна наших послуг дорівнює 300 грн., що є найвигіднішою пропозицією у Києві.

Ви можете запитати: «Навіщо машина має стояти на рівній поверхні? У чому різниця?". Відповідаємо: стійке становище машини значно зменшить вібрації, здатні скоротити термін служби пристрою.

У підключенні пральної машини важлива установка не тільки системи зливу, а й системи підведення чистої води. Наші фахівці зможуть вирішити це завдання. Вони підключать до машини нову трубу з пластику, зроблять на неї монтаж крана, за допомогою якого ви можете перекрити воду при аварії. У своїй роботі ми застосовуємо лише якісні комплектуючі, які значно мінімізують шанси протікання. Ми настільки впевнені у позитивному результаті, що надаємо тривалу гарантію.

Пральна машина не може працювати без електрики. Мабуть, даний етап робіт є важливішим, ніж усі інші. Неправильне підключення може вивести побутовий прилад з ладу. Не потрібно займатися самостійним підключенням – звертайтесь за послугами справжніх професіоналів.

Підключивши обладнання, співробітник нашої компанії разом із вами протестує всю систему.

Фахівці, які працюють у нас, не тільки мають професійні знання та навички – вони чемні і ввічливі. Вони не тільки якісно встановлять пральну машину, але й дадуть кілька добрих порад щодо правильного використання обладнання.

Вам потрібно оперативно та недорого встановити пральну машину у Києві? Звертайтесь за послугами до нашої компанії! Наші фахівці здійснять усі операції швидко, якісно та надійно.