Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Ремонт стояків у Києві

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Ремонт стояків Київ

ремонт стояків київ

Всі елементи систем подачі води створюються з дуже якісних матеріалів, але і вони схильні до поломки. Як правило, стандартні водопровідні стояки служать упродовж 40 років. Як визначити поломку стояка? Якщо в туалеті з'явився огидний запах, то не сумнівайтеся - зламався стояк. Його ремонт варто доручити професіоналові.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Заміна опалювального стояка від 600 грн
Заміна стояка водопостачання від 500 грн
Заміна каналізаційного стояка від 500 грн
Демонтаж труб х/г від 100 грн. м.п.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Ремонт стояків у Києві та області

Чому варто звернутися саме до нас? Справа в тому, що у нас працюють справжні професіонали своєї справи. Використовуючи спеціалізоване обладнання, вони у найкоротші терміни визначають місце поломки водопровідної системи. Якщо ви звернетеся за послугами до нашої компанії, ми безкоштовно продіагностуємо водопровідну систему.

Як з'являється поганий запах у санвузлі? Справа в тому, що на застарілому стояку з'являються маленькі тріщини, які пропускають огидний аромат.

Професіонали, які працюють у нашій компанії, швидко та надійно відремонтують стояк: у них є всі необхідні для цього знання та вміння. Ремонт стояка передбачає штукатурення труб - це відмінний спосіб вирішення завдання, якщо на стояку лише одна тріщина. Але якщо він весь покритий тріщинами, то варто застосувати методику холодного зварювання. Наші фахівці чудово знають усі сучасні технології, тому зроблять ремонтні роботи максимально якісно.

Ми відрізняємося не тільки якістю вироблених робіт, а й оперативністю: наша компанія відразу ж обробляє замовлення. Кожна заявка обробляється протягом декількох хвилин, а майстер розпочне роботу через годину після надходження замовлення. Ми пропонуємо наші послуги не тільки у столиці, а й у всіх навколостоличних містах (в радіусі 25 кілометрів).

Не варто відкладати ремонт сантехніки на потім – краще зробити його зараз. Своєчасна профілактика здатна запобігти значно серйознішій аварії. Дана поломка зможе вплинути не тільки на стан вашої квартири, але й житла сусідів.

Якщо вам потрібен якісний ремонт стояків, вам варто негайно звернутися за послугами до нашої компанії. Професіонали, які працюють у нашій компанії, швидко здійснять усі необхідні роботи. Насолоджуйтесь якістю послуг, а також нашими низькими цінами.