Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка унітазу Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Установка унітазу Київ

Установка унітазу

Встановлення унітазу - це зовсім не просто. Це може стати справжньою проблемою навіть для фахівця. Тому ви не повинні проводити демонтаж та встановлення унітазу та інших елементів сантехнічних систем самостійно. В іншому випадку ви можете затопити ванну кімнату і пошкодити ремонт.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення звичайного унітазу 400 грн
Встановлення унітазу з інсталяцією 600 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Встановлення (монтаж) унітазу

Як можна змонтувати унітаз: найпоширеніші способи - Установка на підлогу, покрита плиткою або цементом. Цей вид монтажу здійснюється за допомогою спеціалізованих шурупів. - Встановлення за допомогою епоксидного клею. Починаючи роботу, варто прочистити всі поверхні (підлогу і унітаз) від жиру і бруду, що скупчилися на них. Після цього необхідно зачистити за допомогою наждачки поверхню, а потім знову знежирити її. Потім на добре підготовлену поверхню наноситься шар епоксидного клею товщиною півсантиметра. Наступний крок – кріплення унітазу до підлоги. - Встановлення за допомогою тафти. Що таке тафта? Це шматок дерева, попередньо оброблений оліфою. У нижній частині тафти кріпляться анкера - цвяхи або шурупи. Виконуючи роботи, необхідно пам'ятати, що смола та бетон застигає протягом 11 годин. Також для хорошого функціонування унітазу, його випуск необхідно добре просочити і рясно змастити суриком, а потім обмотати клоччям, вимоченим в смолі.

Якщо установка унітазу пройшла успішно, варто приступати до монтажу зливного бачка. Досвідчений фахівець за лічені миті здійснить усі необхідні операції: зробить отвори, підключить усі необхідні труби.

Ремонт туалету

Ремонт у туалеті – поняття дуже делікатне. Ремонтні роботи можуть бути як запланованими заздалегідь (при цьому продумується інтер'єр, а також обладнання, яке має бути в ньому встановлено), так і терміновими – після протікання або аварії.

Ремонт повинен починатися з вибору відповідної моделі унітазу. Сьогодні в торгових мережах покупцям надається великий вибір унітазів, що відрізняються за шириною, висотою, дизайном. Можна придбати як звичайний унітаз, так і моноблок з інтегрованим бачком зливним, який монтується до стіни. Крім того, моделі унітазів відрізняються своєю ціною, а також якістю.

Існують і зовсім разючі моделі унітазів – кутові. Вони анітрохи не відрізняються у функціонуванні від звичайного унітазу, але значно заощаджують площу туалету.

Вибираючи унітаз, необхідно уважно оглянути його на предмет тріщин, подряпин, фабричного шлюбу та інших несправностей.

Заміна старого унітазу

Як відбувається заміна унітазу? Спершу демонтується старий унітаз. Після здійснюється підготовка підлоги до монтажу нового, вирівнюється поверхня за допомогою швидковисихаючого розчину. Як тільки поверхня буде підготовлена ​​до встановлення, новий унітаз монтується та з'єднується з каналізацією. Після всіх виконаних робіт необхідно перевірити з'єднання на відсутність течій. Пам'ятайте: майстер повинен виконувати всі роботи серйозно та відповідально, виконуючи всі вимоги та норми. А якщо ні, то подальше використання унітазу може принести незручності.

Ви шукаєте компанію, яка могла б встановити унітаз? Це можемо зробити ми, команда відповідальних сантехніків. Наші співробітники використовують найсучасніше обладнання та мають знання для того, щоб замінити унітаз якісно та швидко.

Підбираєте новий унітаз?

Ми знаємо ціну комфорту, тому робимо свою роботу добре. У нас ви зможете не тільки вигідно купити унітаз, а й замовити послугу його встановлення. Навіщо звертатися до різних фірм, коли все можна знайти в одній.

Ми здійснюємо: продаж унітазів високої якості, які відповідають високим світовим стандартам; доставку та розвантаження; монтаж нового унітазу.

Крім того, ми надаємо тривалу гарантію на свої роботи.