Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка змішувача Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Установка змішувача Київ

Установка змішувача

Сьогодні покупець може придбати в магазині різні змішувачі. Найчастіше купуються та використовуються двовентильні змішувачі. Вони насправді довели свою надійність і тому стали популярнішими, ніж кулькові змішувачі. Вони можуть бути встановлені на будь-який тип поверхні: як на горизонтальну, так і на вертикальну. Змішувачі встановлюються на ванни, стіни, мийки, раковини та надають можливість відмінної гідроізоляції. Багато інших видів змішувачів дають течі в місцях з'єднання змішувача та труб.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення змішувача для умивальника 250 грн
Встановлення змішувача для ванни 300 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Встановлення крана (змішувача)

Якщо вам потрібно якісно та швидко провести встановлення крана (змішувача), то варто звернутися за послугами до нашої компанії. Фахівці зроблять усі необхідні операції швидко та дуже надійно.

Що ми можемо запропонувати вам? - Якісно встановлюємо змішувачі. - Здійснюємо заміну змішувача. - Ремонтуємо змішувачі, що стали непридатними. - Встановлюємо змішувачі різних типів. - Якісно робимо розведення труб.

Як вибрати змішувач для ванни

Змішувачі відрізняються дизайном – виробники надають покупцям безліч моделей. У магазинах покупці стикаються з величезним вибором змішувачів, але насправді не завжди знають, який пристрій їм підійде. При виборі необхідно пам'ятати про те, що змішувач насамперед має бути функціональним, а його зовнішній вигляд – це другорядна обставина.

Змішувачі для ванни можуть бути різними. Існує безліч факторів їх вибору, але найголовнішим є форма виливу, який по-іншому зветься "гусаком". Хтось вибере собі модель з виливом, влаштованим прямо на ванну, а хтось віддасть перевагу змішувачу для встановлення прямо на стіну. Замовити монтаж змішувача ви можете у нашій компанії. Таким чином, ви зможете заощадити гроші та зберегти час. Професіонали своєї справи в найкоротші терміни здійснять усі операції, якісно та надійно перевіривши усі деталі конструкції.

Як вибрати змішувач для кухні

У кожного кухонного змішувача є свої особливості, а також обмеження. Головним критерієм при виборі є висота виливу. Так, він повинен не заважати під час миття посуду: тарілки і каструлі не повинні за нього чіплятися. При занадто низькому виливі ви обов'язково чіплятиметеся за нього, причому збереження посуду не гарантована.

Існують змішувачі і зовсім нестандартної форми. На перший погляд може здатись, що це звичайний «гусак». Але на цьому вся схожість закінчується. Змішувачі здатні легко викручуватися з гнізда: він стає на душовий рукав. Установка даного змішувача - це ідеальне рішення для тих випадків, коли над раковиною висить полиця і звичайний змішувач встановити неможливо.

Види змішувачів

Сьогодні покупці можуть знайти на ринку такі види змішувачів: одноважільні; вентильні; термостатичні.

Одноважільні моделі вважаються одними з найпоширеніших. Вони дуже комфортні в експлуатації, однак у них є один істотний недолік: жорстка вода занадто шкодить їм. Вони ламаються швидше ніж інші моделі.

Вентильні змішувачі по праву вважаються найнадійнішими. Вони не дуже зручні у використанні, але зможуть прослужити дуже довго.

Термостатичні моделі – це найсучасніша технологія. Справа в тому, що завдяки спеціалізованій внутрішній будові змішувач дозволяє встановити будь-яку температуру води. Користувач позбавляється необхідності постійно проводити додаткове налаштування - вода змішується автоматично.

Способи кріплення змішувачів

Змішувачі можуть кріпитися двома способами: до раковини або ванни, а також до стіни.

Як правило, найчастіше змішувач встановлюється у ванній кімнаті на стіну. Такий спосіб установки найбільш економічний і простий: ви позбавляєтеся необхідності купувати і встановлювати другий змішувач. Вода подається як у ванну, так і в раковину умивальника за допомогою одного змішувача. Дуже часто при цьому варіанті установки труби приховані стіною.

Не потрібно намагатися встановити змішувач самостійно – це може призвести до аварії. Грамотна та якісна установка монтажу – це доля висококваліфікованих спеціалістів. У нашій компанії працюють професіонали, які люблять свою справу і мають великий досвід установки змішувачів. Вони працюють швидко і не допускають помилок.