Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка раковини Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Установка раковини Київ

Установка раковини

Якщо ви займетеся установкою раковини (умивальника) самостійно, ви ризикуєте створити аварійний стан. Здавалося б, що може бути простіше? Але насправді досить неправильно її встановити і через деякий час вона розвалиться від неправильно розрахованого розподілу навантаження. У таких випадках найкраще звернутися до досвідченого спеціаліста з нашої компанії, який і займеться встановленням раковини.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення умивальника (підвісного) 350 грн
Встановлення звичайного умивальника 300 грн
Встановлення мийдодира з дзеркалом 300 грн
Встановлення умивальника (тюльпан) 370 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Установка раковини (умивальника) у Києві

Дослідні професіонали виконують свою роботу максимально якісно та дуже швидко. Всі роботи вони роблять так, щоб раковина в процесі встановлення не пошкодилася. Ще однією перевагою нашого сервісу є низька вартість робіт. Таким чином, ви отримаєте оперативну та якісну послугу за дуже приємною ціною. Погодьтеся, сьогодні рідко зустрінеш компанію, яка не завищувала б ціни на свої послуги. Однак ми не бачимо сенсу брати втридорога за свою роботу: нам важлива хороша репутація, а також довготривала співпраця з клієнтами.

У нашій компанії ви можете замовити як монтаж підвісної раковини, так і установку раковини з п'єдесталом. Цей процес не настільки складний, як здається, але тільки професіонал має знання про всі дрібниці, які дозволять правильно встановити умивальні. Так, правильна схема встановлення підвісної раковини така. - Спершу до раковини кріпиться сифон. - Після сифона з'єднується зі стічною трубою. - Після цих операцій на раковину монтується змішувач та підключається до системи водопостачання.

Раковина-тюльпан має такі особливості при встановленні. - На раковину встановлюються змішувач та сифон, після чого відбувається підключення до водної системи. - Встановлюється п'єдестал раковини та на нього встановлюється сам об'єкт. - Перевіряється надійність кріплень та кронштейнів.