Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка сушки для рушників Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Установка сушки для рушників Київ

Установка сушки для рушників

Сушка для рушників – це обладнання, яке є найкращим рішенням для опалення ванної кімнати. Він не лише обігріває приміщення, а й сушить речі.

Потоленцесушителі мають не тільки функціональне, а й естетичне значення. Сучасні виробники створюють обладнання, що має привабливий зовнішній вигляд, завдяки якому можуть стати родзинкою інтер'єру. Вони виготовляються зі сталі, тому міцні та надійні.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення радіатора опалення на готове підведення 450 грн
Встановлення рушникосушарки на готове підведення 500 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Установка та підключення сушки для рушників в Києві

Встановлення сушки для рушників починається з перекриття води в стояку. Про це необхідно попередити сусідів, а найкраще запропонувати їм оновити сушарки для рушників у всіх квартирах. Таким чином ви заощадите кошти, оскільки ми надаємо хорошу знижку за велике замовлення.

Вирішивши всі питання з сусідами, зателефонуйте нам: ми домовимося про час і нюанси встановлення пристрою. Свою роботу ми звикли робити швидко та якісно: на все піде не більше двох годин.

Самостійна установка сушки для рушників – це великий ризик. Через недосвідченість ви можете пошкодити комунікації. Найкраще звертатися за допомогою до справжніх професіоналів своєї справи. Вони виміряють та розрахують рівень прогрівання приміщення, підберуть матеріали, які підходять для певної системи комунікацій.

Підключення рушника до гарячої води, бойлера, стояка або системи опалення

Приєднати сушка для рушників можна до всього, що здійснює подачу гарячої води. Це може бути як бойлер, так і система опалення.

Наші спеціалісти здійснюють якісну установку за дуже розумними цінами. Як правило, звичайна ціна установки сушки для рушників дорівнює 500 грн.

Наша компанія не тільки підключає нові сушарки для рушників, а й оперативно замінює старі.

3 поширені варіанти заміни:

1) заміна тільки рушникосушарки, але не труб з теплою водою; 2) заміна рушникосушителя за допомогою створення нового різьблення на трубах (виготовляється тільки в тому випадку, якщо труби міцні; 3) кріплення за допомогою зварювання (здійснюється тільки в тому випадку, якщо якість труб незадовільна).

Ці роботи вимагають як професійних знань, так і спеціалізованого обладнання. Не намагайтеся здійснити всі роботи самостійно, а звертайтеся до професіоналів, які працюють у нашій компанії.