Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка ванни Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Встановлення ванни Київ

Встановлення ванни

Багато хто вважає, що установка ванни – це легко. Однак насправді зробити все правильно зможе далеко не кожен фахівець. Наша компанія пропонує вам якісні та оперативні послуги зі встановлення ванни. Далі ви прочитаєте, чому вам варто звернутися саме за нашими послугами, а також чому не потрібно займатися установкою самому.

Наша компанія пропонує такі види послуг: - Усунення старої ванни - Монтаж/заміна ванни - Установка різних видів ванн (пластикової, гідромасажної, кутової, акрилової).

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення чавунної ванни 550 грн
Встановлення акрилової ванни 500 грн
Встановлення металевої ванни 400 грн
Встановлення ванни з гідромасажем 650 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Встановлення ванни у Києві

Послуга монтажу (установки) ванни передбачає здійснення таких дій. • Усунення застарілої ванни. • Монтаж нової ванни. • Її обробка герметиком із наступною обв'язкою. • Підключення ванни до системи каналізації. • Тестування ванни на герметичність з'єднань та функціональність.

Крім того, саме в нашій компанії ви можете замовити послугу монтажу подіуму та штори. Ми працюємо якісно, ​​оперативно, недорого.

Особливості установки ванни

Сучасні виробники створюють ванни з різних матеріалів, що робить варіативну установку. Проте є базові принципи, схожі всім типів ванн. Так, акрилові та сталеві ванни встановлюються якомога ближче до стіни. Саме тому потрібно, щоб стіна була рівною. Якщо на ній є ямки, то краще усунути їх, оскільки їх наявність відіб'ється на міцності установки конструкції.

Наш довгий досвід показав, що у квартирах найкраще встановлювати ванни без ніжок. Саме в таких випадках рівність і гладкість стіни відіграє визначальну роль.

Вода може виплескуватися з ванни і стікати по стіні, залишаючи на ній неприємні підтікання. Щоб уникнути цього між ванною та стіною встановлюється бордюр, який забезпечує надійний стик між поверхнями та перешкоджає проникненню як пари, так і води. Встановивши бордюр, ви позбавляєте себе боротьби з грибком і пліснявою, які можуть утворитися у вологому середовищі під ванною. Найкраще вибирати керамічний бордюр – подібні елементи красиво виглядають, а також дуже прості у догляді.

Після встановлення ванни майстром здійснюється контрольна перевірка конструкції на герметичність. Такі операції здійснюються для того, щоб уникнути проникнення вологи під ванну. Саме майстер має знання та досвід підключення зливної системи. Без знання тонкощів і нюансів система може встановлюватися кілька разів, але весь час не так, як потрібно.

У багатьох будинках санвузли поєднані. У такому разі необхідно встановити скляну шторку – це приємна потреба, а не розкіш. Даний елемент конструкції надасть їй герметичність, оскільки перешкодить попаданню бризок на підлогу. Таким чином, після прийняття ванни ви не витиратимете підлогу, а насолоджуватиметеся розслабленням. Крім того, шторка здатна надати інтер'єру ванної чималий шарм.

Також необхідно подумати над вибором місця для сушарки для рушників. За її наявності рушники завжди будуть сухими, на них не заведуть бактерії – джерела поганого запаху.

Ми – найкращі!

Наша фірма відрізняється не лише тим, що реалізує свої послуги за вельми прийнятними цінами. Ми маємо цілу низку переваг. Оперативність. Наші спеціалісти швидко встановлять ванну та перевірять надійність установки. Професіоналізм. За довгий час роботи наші співробітники здійснили встановлення чималої кількості ванн, накопичивши тим самим безцінний досвід. Наша компанія постійно відправляє своїх працівників на курси підвищення кваліфікації, що є додатковим джерелом нових знань, умінь та навичок, а також інноваційних технологій. Надійність. Співробітники нашої компанії ніколи не дозволять собі запізнитись на встановлення ванни. Вони завжди тверезі (чого не скажеш про працівників наших конкурентів), а також тактовні у спілкуванні з клієнтами. Низькі ціни. Наша найголовніша перевага. Нам чужа думка про високі та необґрунтовані ціни. Про кожну цифру в договорі ми можемо дати докладний звіт.

Вищеперелічені переваги яскраво довели, що наша компанія справді найкраща. У вас все ще є сумніви? Почитайте численні відгуки задоволених клієнтів, які говорять про те, що ми найкраща компанія. Ви вважаєте це якимось збігом? Ні, це реальність.