Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Деснянський район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Деснянський район

сантехнік Деснянський район

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Деснянський район (Київ)

Всі різновиди побутових послуг мають великий попит у Деснянському районі. Люди, які проживають тут, як правило, не надто люблять самостійно здійснювати ремонт різних побутових приладів, сантехніки та іншого. Для них простіше доручити цю роботу компетентним фахівцям, що дозволить досягти відмінного результату та зберегти свій час та сили для більш важливих завдань. Великий попит на подібні послуги призводить до того, що є велика пропозиція подібних робіт. Саме тому, якщо у вас є проблеми з сантехнікою, вам не буде великою проблемою знайти сантехніка в Деснянському р-ні для ремонту. Однак знайти хорошого майстра може бути не так просто. Досить велика кількість людей, які займаються ремонтом сантехніки, не мають достатньої кваліфікації, для забезпечення якісного ремонту.

До вибору сантехніка у Деснянському районі необхідно підходити дуже уважно, щоб потім не зіткнутися з дуже неприємними наслідками. Відмінним варіантом при поломці сантехніки буде звернення за допомогою до нашої компанії, яка вже давно пропонує своїм клієнтам подібні послуги. Якість наших робіт завжди відповідає всім стандартам норм, тому ніхто з наших клієнтів ніколи не скаржиться на те, що сантехніка виходить з ладу незабаром після закінчення робіт. Але навіть якщо це станеться, вам все одно не доведеться сильно переживати. Справа в тому, що наша організація завжди пропонує своїм замовникам тривалу офіційну гарантію якості, тому у разі виникнення збою наші фахівці обов'язково абсолютно безкоштовно усунуть усі неполадки відповідно до зобов'язань.

Якщо ви хочете здійснити виклик сантехніка у Деснянському районі Києва, то наша компанія із задоволенням допоможе вам виконати всі необхідні роботи. Запросити майстра до себе можна в будь-який зручний час, адже ми здійснюємо свою діяльність без перерв і вихідних. Для цього необхідно зв'язатися телефоном з нашими операторами, які швидко перерозподілять її на найближчого до вас вільного спеціаліста. Він швидко збереться на виклик і вирушить у дорогу. Протягом короткого проміжку часу майстер приїде до вас додому та приступить до своїх робіт. В результаті вже зовсім скоро ви зможете отримати у своє розпорядження повністю справну сантехніку, яка ще багато років радуватиме вас своєю чудовою та безпроблемною роботою.