Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Дніпровський район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Дніпровський район

сантехнік Дніпровський район

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Дніпровський район (Київ)

Жителі Дніпровського району дуже часто страждають через проблеми із сантехнікою. Виною тому, звичайно ж, украй зношені комунікації, які є у багатьох будинках. Однак не можна залишити без уваги і той факт, що досить велика кількість людей самі є винуватцями подібних проблем. У каналізацію потрапляють сторонні предмети, які є основною причиною виникнення проблем. Усунути їх самостійно виходить далеко не у всіх людей, адже без спеціального обладнання можна ліквідувати зовсім невелику засмічення. Саме з цієї причини більшість людей із Дніпровського району просто виконують виклик кваліфікованого сантехніка, який береться за усунення несправностей. Такий підхід дозволяє гарантовано позбутися всіх проблем у роботі сантехніки та забезпечити її тривале функціонування без будь-яких збоїв.

Якщо вам потрібна допомога сантехніка у Дніпровському районі, і ви хочете викликати його до себе додому, то вам доведеться вибирати з величезної кількості фахівців, які пропонують подібні послуги сантехніка у Дніпровському районі. Серед них є досить велика кількість хороших фахівців, але деякі з них не мають достатнього досвіду для того, щоб забезпечувати високу якість ремонту. Саме тому, якщо ви хочете отримати відмінний результат ремонту, вам слід звернутися до перевірених фахівців. Знайти їх можна в нашій компанії, яка є одним із лідерів цієї галузі. Щодня нашими послугами користуються сотні людей, які завжди залишалися та залишаються зараз повністю задоволеними якістю наших послуг. Крім професіоналізму наших співробітників, це забезпечується ще й завдяки використанню для роботи надійного обладнання та якісних матеріалів, що завжди дозволяє досягати чудових результатів, які завжди гарантуються всім нашим замовникам.

Щоб запросити одного з наших сантехніків у Дніпровському районі Києва, вам необхідно звернутися по телефону до нашого центру. Також у вас завжди є можливість залишити заявку на нашому сайті та дочекатися, коли наші оператори самостійно зв'яжуться з вами. У будь-якому випадку ваше звернення буде дуже швидко опрацьовано і вже зовсім скоро до вас прибуде наш майстер з усім необхідним. Він огляне сантехніку, виявить усі неполадки та в найкоротші терміни ліквідує їх, що дозволить вам забути про проблеми.