Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка гідромасажної ванни у Києві

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Встановлення та підключення гідромасажної ванни в Києві

Встановлення гідромасажної ванни Київ

Приймати гідромасажну ванну – задоволення. Подібні водні процедури приносять не лише розслаблення, а й неабияку користь організму. Здавна відома сила гідромасажу у боротьбі зі стресом, поганим самопочуттям та кровообігом, неспокійним сном.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення ванни з гідромасажем 650 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Встановлення та підключення гідромасажної ванни у Києві

За монтаж гідромасажної ванни має братися лише висококваліфікований професіонал, оскільки це не звичайна, а вельми технологічна конструкція. Її установка - це досить складний і тривалий процес, який має свої нюанси. Адже при встановленні гідромасажної ванни потрібно мати знання не тільки електрики, а й водопровідних систем. Співробітники нашої компанії здійснять усі операції оперативно та максимально якісно.

Чому варто обирати послуги майстра? Це найкраще пояснити простому прикладі. Так, тільки професіонал знає, що в процесі установки спершу варто підключити редуктор тиску води, тиск якого має бути в 5 атм. Потім спеціаліст встановлює фільтри очищення води: форсунки ванни дуже делікатні і можуть швидко поламатися від твердої води.

Професіонал здійснить встановлення гідромасажної ванни ідеально рівно. Адже він має безліч спеціалізованих інструментів, а також будівельний рівень, за допомогою якого монтується поміст. У помості встановлюється ледь помітний нахил для того, щоб вода швидко прямувала до зливу. До речі, зливний отвір встановлюється на відстані 10 сантиметрів від каналізаційного входу.

Кваліфіковані фахівці мають усі перелічені вище знання. Звідки вони їх одержали? За тривалий час роботи вони здійснили встановлення чималої кількості ванн, а також займалися їх ремонтом. Вони не просто працюють, а дають клієнтам рекомендації та поради, дотримуючись яких, ви може насолоджуватися користуванням ванни довго. Саме вони підкажуть, як правильно проводити дезінфекцію водних систем, а також розкажуть про те, чому шкідливо приймати ванну з пінками та оліями – адже вони можуть погано вплинути на роботу обладнання.

Сантехніки, які працюють у нашій компанії – це не лише водопровідники, а й електрики. Адже встановлення джакузі передбачає наявність знань із різних галузей.

Ми здійснюємо свої послуги як у столиці, так і в її передмісті. Якщо вам потрібно встановити гідромасажну ванну, то телефонуйте нам негайно!