Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Голосіївський район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Голосіївський район

сантехнік Голосіївський

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Голосіївський район (Київ)

Люди, які мешкають у Голосіївському районі Києва, вже давно зрозуміли, що при виникненні будь-яких побутових проблем не потрібно намагатися вирішити їх самостійно, адже для цього існують спеціально навчені люди. Вони зможуть надійно ліквідувати неполадки, чого не можна сказати про варіант, коли люди самостійно намагаються усунути неполадки. Звичайно, бувають випадки, коли проблеми цілком можна ліквідувати і самотужки, але, коли мова заходить про поломку сантехніки, необхідно все-таки запрошувати додому спеціаліста. Справа в тому, що забезпечити високу якість ремонту, не маючи належного досвіду, практично неможливо. З цим постійно стикаються багато людей, які вважають, що їм все нема за що, і вони легко можуть впоратися з будь-яким завданням. В результаті несправність тільки посилюється і їм у будь-якому випадку доводиться звертатися за допомогою до професійних сантехнік в Голосіївському.

У Голосіївському районі є величезна кількість організацій, куди можна звернутися за допомогою при поломці сантехніки. Однією з таких фірм є наша компанія, куди ми рекомендуємо вам звернутися. Ви будете приємно здивовані не лише якісно виконаною роботою, але й високим рівнем сервісу, а також вельми привабливою вартістю наших послуг. Нам вдається запропонувати своїм клієнтам подібні умови співробітництва завдяки грамотній організації праці нашої компанії. Крім того, не можна залишити без уваги і професіоналізм усіх наших сантехніків у Голосіївському районі, які мають великий досвід роботи і завжди максимально відповідально ставляться до своїх завдань. Це дозволяє їм завжди добиватися бездоганного результату, який ми, звичайно ж, як і будь-яка компанія, що поважає себе, гарантуємо своїм клієнтам.

Якщо ви хочете звернутися за допомогою до нас, як це вже зробили раніше багато інших мешканців Голосіївського району, то вам знадобиться здійснити лише один телефонний дзвінок. До вас відразу буде спрямований на допомогу наш грамотний сантехнік у Голосіївському районі Києва, який візьме з собою все необхідне обладнання. Він приїде на виклик у максимально можливі короткі терміни і відразу розпочне виконання своїх завдань. Майстер виконає ремонт, а після її закінчення обов'язково випише гарантійний талон, що підтверджує високу якість виконаної роботи і довгий термін служби відремонтованої сантехніки, яка точно ще довго не доставлятиме вам проблем.