Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка лічильників води Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Встановлення лічильників води Київ

Встановлення лічильників води

Всі знають, що комунальні послуги нині коштують дуже дорого. Саме тому фахівці радять встановити лічильники води та електрики. Здавалося б, невеликий пристрій, але він може зменшити підсумкову суму втричі. Так-так, настільки завищені тарифи, які виставляють державні компанії. Особливо завищується ціна на воду.

Ми пропонуємо такі послуги: встановлення лічильників води; заміну лічильників, що відпрацювали.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення лічильника води від 200 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Встановлення лічильника води

Лічильники води. Встановлення

Не потрібно намагатися самостійно встановити лічильник води – це може призвести до поломки або аварії. Навіщо ризикувати, якщо є спеціалізовані компанії, які легко візьмуться за встановлення лічильника. Звертайтеся до наших фахівців – вони зроблять все якісно та швидко.

Ми не тягнемо із виконанням замовлення: зовсім скоро до вас виїде наш спеціаліст і встановить лічильник води. Економія розпочнеться відразу після того, як лічильник буде опломбований співробітником МіськВодоКаналу. Економія дуже суттєва.

Чому варто звернутися до нас? Фахівці нашої компанії мають знання та необхідний досвід для того, щоб виконати роботу якісно. За допомогою сучасного обладнання вони так закріплять з'єднання так, що не дадуть течі. Ви можете бути повністю впевнені у позитивному результаті їх роботи.

Як би ми не рекламували свої послуги, найкращою рекомендацією для нас є численні позитивні відгуки вдячних клієнтів. Вони радять нас своїм знайомим та друзям. Таким чином, ми практично довели, що якісна робота може коштувати недорого.

Процес встановлення водяного лічильника

Встановлення лічильника води найкраще проводити на металопластикові труби або пінопропіленові. Даний матеріал помітно зменшує ризик виникнення течі та поломки – повна герметичність з'єднання забезпечена. Як правило, установка проводиться швидко, але тільки в тому випадку, якщо за справу береться спеціаліст.

Здавалося б, монтаж водяного лічильника – справа проста. Однак, це не так. Насправді установку може здійснити лише фахівець, який володіє достатньою кількістю знань, багатим досвідом, а також сучасним обладнанням. В іншому випадку ви будете постійно витирати підлогу від води, що протікає, і витрачати час на пошук майстра, здатного виправити неполадку. Краще відразу викликати чудового фахівця, який зможе заощадити ваші кошти, а також дозволити вам відпочити та не витрачати сили. Краще одразу якісно встановити лічильник, ніж потім виправляти численні помилки.

Заміна водяного лічильника

Періодично ГорВодоКанал забирає прилади для вимірювання кількості води на планову перевірку. Як правило, це відбувається один раз на кілька років. До вас додому виїжджає працівник, який фіксує показання приладу, зрізає пломбу. Після цього мешканцям квартири доводиться платити за воду за тарифами для житла, де лічильник не встановлений. Якщо ви не хочете жити без води і відчувати дискомфорт, то вам найкраще встановити зганяння (спеціалізований металевий замість забраного лічильника. Його установка вимагає таких же спеціалізованих знань досвіду, як і установка лічильника. Необхідно зробити всі роботи так, щоб не було течією, а також інших поломок.

Вам потрібно замінити лічильник вимірювання води? Зверніться за послугами до наших спеціалістів. Професіонали своєї справи якісно та оперативно здійснять усі роботи з відключення лічильника, а також встановлення згону у стислий термін. Крім того, цей фахівець зможе провести установку нового лічильника. Звернення до фахівців зможе зберегти час, нерви та гроші.

Чи прийнятні ціни, запитаєте ви? Так, ми надаємо послуги за низькою вартістю. На відміну від конкурентів, які необґрунтовано завищують ціни на послуги, ми встановлюємо прийнятні ціни. Незважаючи на низьку вартість послуг, наші фахівці роблять свою роботу справді якісно та оперативно. Вони використовують сучасне обладнання та актуальні інновації, а також свій багатий досвід. Будьте певні: з нашою компанією чудовий результат забезпечено!