Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Лівий берег

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Лівий берег Київ

сантехнік Лівий берег

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Лівий берег (Київ)

Різні побутові проблеми підстерігають нас на кожному кроці. Деякі з них легко можна усунути самотужки, навіть не маючи якоїсь спеціальної кваліфікації. Але, наприклад, збої у роботі сантехніки найкраще ліквідувати не самостійно, а із залученням фахівців. У цьому випадку некваліфіковане втручання легко може призвести до того, що проблема лише посилиться. Але є і неприємніший варіант розвитку подій. Якщо припуститися серйозної помилки, цілком може виникнути аварійна ситуація, яка призведе до катастрофічних наслідків. Це є очевидним для більшості людей, які проживають на Лівому березі, тому вони не беруться за ремонт своїми силами, а запрошують до себе додому грамотного майстра, який професійно розбирається з усіма наявними проблемами.

Викликати сантехніка на Лівому березі до себе додому зовсім не складно. Одним із найкращих місць, де можна це зробити, є наша компанія. Ми давно здійснюємо свою роботу на Лівому березі, тому нам вдалося завоювати довіру багатьох людей, які проживають тут, завдяки якісному виконанню наших робіт. Ми завжди забезпечуємо замовникам чудовий результат. Основним фактором, що забезпечує це, є наші висококласні фахівці, які мають великий досвід роботи та відповідально ставляться до справи. Для них немає нездійсненних завдань, адже вони використовують для своєї діяльності професійне обладнання відмінної якості, яке дозволяє реалізовувати будь-які роботи. При цьому ми завжди гарантуємо якість ремонту сантехніки всім своїм клієнтам, причому робимо це офіційно, як і належить будь-якій організації, що поважає себе.

Викликати сантехніка на Лівому березі Києва до себе додому на Лівий берег дуже просто. Все, що для цього потрібно – здійснити один телефонний дзвінок. Також у вас завжди є можливість залишити заявку прямо на нашому офіційному сайті, де для цього є спеціальна форма. У цьому випадку з вами самостійно зв'яжеться наш менеджер, щоб уточнити всі нюанси, після чого до вас обов'язково буде направлений наш майстер з усім необхідним обладнанням. У найкоротші терміни він дістанеться вашого будинку і відразу ж приступить до виконання своїх завдань. Це дозволить дуже швидко відремонтувати сантехніку та використовувати її надалі, не відчуваючи жодних проблем.