Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Оболонь

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Оболонь

сантехнік Оболонь

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Оболонь (Київ)

Оболонь є досить великою територією, на якій проживають сотні тисяч людей. Усім їм доводиться час від часу констатувати факт, що їхня сантехніка почала працювати не так добре, як це було раніше. Якщо на подібну проблему не звернути увагу, то згодом вона лише посилиться, що може призвести до виникнення аварійної ситуації. Опинитися в такому становищі, напевно, не хоче жодна людина, тому фахівці рекомендують при виявленні проблем відразу ж просити допомоги у професійних сантехніків. Завдяки цьому ви зможете бути впевнені в тому, що роботу виконуватиме кваліфікована людина, що точно дозволить досягти відмінного результату, чого не можна сказати про те, коли люди намагаються самостійно ліквідувати поломки. Як правило, від подібних дій стає лише гіршим і стан сантехніки не лише не стабілізується, а й значно погіршується.

Виклик сантехніка на Оболоні є вкрай поширеною послугою, оскільки їй щодня користуються сотні людей. Багато хто з них звертається за допомогою до нашої організації, що є цілком розумним рішенням. У нас працюють відмінні фахівці, які використовують для своїх завдань лише справне обладнання та надійні інструменти. Це дозволяє їм щоразу забезпечувати відмінний результат, який не може тішити наших замовників. Ми дійсно на всі сто впевнені в досягненні ремонту бездоганної якості, тому офіційно гарантуємо це своїм клієнтам. Для цього ми надаємо гарантійні талони, які у разі виникнення несправностей можна використати, щоб повторно запросити до себе нашого фахівця для безкоштовного усунення проблем. Проте подібні прецеденти виникають вкрай рідко, адже ми завжди забезпечуємо відмінний результат із першого разу.

Здійснити виклик сантехніка на Оболоні у Києві зовсім не складно. У нашій компанії для цього необхідно залишити заявку на нашому офіційному сайті, або зателефонувати до нашого диспетчерського центру. Ми обов'язково швидко постараємося допомогти вам. Протягом декількох годин до вас на виклик прибуде наш сантехнік на Оболоні з усім необхідним обладнанням, що дозволить йому швидко та надійно ліквідувати всі збої. Таким чином, вже зовсім скоро ви зможете знову використовувати свою сантехніку, абсолютно не приживаючи, що вона може знову дати збій.