Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Оболонський район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Оболонський район

сантехнік Оболонський

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Оболонський район (Київ)

Існує велика кількість різних несправностей у роботі сантехніки, які можуть завдавати своїм власникам безліч незручностей. Серед них слід виділити забиту каналізацію, поточні труби, несправні змішувачі та багато іншого. Всі ці несправності завдають значних незручностей і з часом обов'язково погіршуватимуться, тому найкраще забезпечити оперативне реагування у зв'язку з ситуацією, що склалася. Найрозумнішим рішенням буде відразу ж при виявленні проблем викликати до себе грамотного фахівця, який за допомогою професійного обладнання, спираючись на свій досвід, зможе якісно виконати необхідну роботу.

В Оболонському районі є велика кількість таких фахівців, які завжди готові прийти на допомогу своїм замовникам. Деякі з цих людей працюють як приватні фахівці, інші є співробітниками профільних організацій, що надають своїм клієнтам широкий спектр побутових послуг. З точки зору мінімізації ризиків вам найкраще скористатися послугами великої компанії, оскільки вона, швидше за все, надасть офіційну гарантію якості на свої послуги, чого зазвичай не роблять приватні сантехніки в Оболонському районі. Однією з організацій, що пропонують подібні умови співробітництва, є наша компанія. Саме туди ми рекомендуємо вам звернутися. У нас працюють чудові фахівці, які добре знають свою роботу, що дозволяє їм без особливих зусиль ліквідувати навіть дуже складні несправності, забезпечуючи бездоганну роботу сантехніки на тривалий час. Всі вони користуються сучасним обладнанням та якісними матеріалами, що в сукупності дозволяє обіцяти всім нашим клієнтам відмінний результат, не побоюючись можливості виникнення будь-яких збоїв.

У будь-якого з мешканців Оболонського району завжди є можливість скористатися послугами нашої компанії, якщо стався збій у роботі сантехніки. Ми працюємо без перерв та вихідних, щоб завжди оперативно приходити на допомогу клієнтам. Якщо ви хочете викликати до себе додому нашого сантехніка в Оболонському районі Києва, вам знадобиться здійснити лише один телефонний дзвінок. До вас відразу буде спрямований наш майстер, який передбачливо візьме з собою все необхідне. Це дозволить йому швидко та надійно провести роботи та забезпечити безперебійне функціонування всієї сантехніки в будинку.