Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Печерський район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Печерський район

сантехнік Печерський

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Печерський район (Київ)

Серед мешканців Печерського району великий попит мають різні побутові послуги, які люди замовляють у фахівців. Класичним прикладом може бути ремонт яких-небудь побутових приладів і, звичайно ж, ремонт сантехніки. Саме з цими роботами у людей дуже часто виникають проблеми, оскільки більшість із них не можуть або не хочуть самостійно здійснювати їх. Але саме в цьому випадку на допомогу людям приходять професійні сантехніки, яким у такій ситуації найкраще звернутися по допомогу. Такий підхід дозволить з великою ймовірністю отримати максимально якісну послугу і домогтися бездоганного функціонування всієї сантехніки в будинку на довгий час.

У Печерському районі є велика кількість компаній та приватних сантехніків у Печерському районі, до яких завжди можна звернутися за допомогою. Однак ми не рекомендуємо просити допомоги у неперевірених сантехніків, адже не можна заздалегідь бути впевненим як їхні послуги. Але якщо ви звернетеся до нашої фірми, то зможете сформувати думку про неї завдяки величезній кількості позитивних відгуків про нашу організацію, які залишають наші задоволені замовники. Усі вони свого часу встигли скористатися нашими послугами та залишилися задоволеними ними. Для нас це абсолютно не дивно, адже найкращі фахівці у всьому нашому місті працюють саме у нас, для них не існує нездійсненних завдань, адже вони використовують сучасне обладнання, що дозволяє їм досягати фантастичних результатів. Високу якість ми завжди гарантуємо своїм клієнтам, причому робимо це офіційно, тому ніхто з наших клієнтів може не перейматися тим, що в роботі сантехніки може виникнути якийсь збій невдовзі після візиту нашого сантехніка до Печерського.

Виклик сантехніка в Печерському районі Києва можна здійснити в нашій компанії в будь-який зручний для вас час. Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами за телефоном або залишити заявку на офіційному сайті нашої організації. Ми чудово розуміємо наскільки неприємні можуть бути проблеми з сантехнікою, тому за жодних обставин не станемо змушувати вас довго чекати на допомогу. Наш грамотний сантехнік у Печерському районі протягом кількох годин прибуде на місце та розпочне виконання своїх завдань. Він замінить усі несправні елементи сантехніки, завдяки чому вона буде відновлена, і ви зможете ще багато років користуватися нею, не боячись, що вона може вийти з ладу.