Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Подільський район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Подільський район

сантехнік Подільський

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Подільський район (Київ)

Усім людям час від часу доводиться стикатися з різними побутовими проблемами, які можуть завдавати величезної складності. Але одними з найнеприємніших проблем є проблеми в роботі сантехніки. Саме вони завдають людям найбільш серйозних незручностей, псуючи їм життя. Боротися з несправностями в роботі сантехніки можна лише за допомогою фахівців, тому що для звичайної людини зробити ремонтні роботи буде непросто. Незважаючи на це, дехто наважується на це. Зазвичай це не закінчується нічим добрим, а найчастіше проблеми лише посилюються. Розуміючи це, люди все частіше намагаються звертатися по допомогу до фахівців. Так чинять і жителі Подільського району Києва, яким також періодично доводиться констатувати наявність несправностей у роботі своєї сантехніки.

Для людей з Подільського району немає жодних проблем знайти для себе кваліфікованого сантехніка у Подільському районі, адже тут ведуть свою діяльність багато фахівців. В принципі, до будь-якого з них ви завжди можете звернутися за допомогою, але для досягнення найкращого результату найкраще попросити допомоги в нашій організації, яка вже досить давно здійснює свою діяльність. Нашими послугами щодня користується величезна кількість людей. Ті люди, які вже встигли скористатися нашими послугами сантехніків у Подільському, із задоволенням підтвердять, що наші співробітники завжди максимально відповідально підходять до своїх завдань. Саме тому їм завжди вдається досягати відмінних результатів. Якісний ремонт сантехніки ми завжди обіцяємо всім своїм клієнтам незалежно від того, наскільки складною була несправність. При цьому ми не лише обіцяємо це на словах, а й офіційно гарантуємо, видаючи спеціальні сертифікати, якими у разі потреби можна скористатися, якщо у роботі сантехніки станеться якийсь збій.

Здійснити виклик сантехніка у Подільському районі Києва досить просто. Все, що для цього необхідно, зателефонувати нашим менеджерам, або залишити заявку на офіційному сайті нашої організації. Ми не залишимо вас наодинці з проблемою, тому до вас відразу буде спрямований наш відмінний майстер, який проведе всі необхідні роботи, і ваша сантехніка знову почне нормально функціонувати, після чого вона вже точно не доставлятиме вам ніяких неприємностей ще довгий час.