Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Установка посудомийної машини у Києві

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Установка посудомийної машини в Києві

Встановлення посудомийної машини

Ми впевнені: ви хочете мати помічника, який би взяв на себе виконання деяких «кухонних» обов'язків. Наприклад, посудомийну машину.

Встановлення посудомийної машини обов'язково має виконуватися грамотно: від цього залежить її правильне функціонування. Здійснити підключення посудомийної машини зможуть майстри, які працюють у нашій компанії.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення посудомийної машини 300 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Установка посудомийних машин у Києві недорого

Ви, звичайно, можете спробувати зробити самостійну установку посудомийної машини. Але пам'ятайте, що правильне підключення потребує спеціалізованих знань і умінь, а також відповідного обладнання. В іншому випадку прилад прослужить недовго.

Професіонали, які працюють у нашій компанії, мають усе вищеперелічене. Якщо ви звернетеся до нас, ви гарантовано отримаєте наступні вигоди: • обслуговування високого рівня; • економію часу; • низькі ціни; • гарантію якості та надійності.

Слід зазначити, що послуга установки посудомийних машин дуже затребувана. Наші майстри мають великий досвід роботи, що дозволяє їм швидко та якісно здійснювати підключення посудомийних машин. Ви можете бути повністю впевнені у позитивному результаті їх робіт.

Співробітники нашої компанії у своїй роботі застосовують лише сучасне обладнання та інноваційні технології. Ми працюємо відповідально – про це можуть сказати наші задоволені клієнти.

Наші майстри ретельно і відповідально ставляться до всіх видів робіт, що виконуються: від установки ванни до підключення посудомийної машини. Комфорт клієнта – пріоритетний принцип нашої роботи.

Вам потрібна послуга встановлення посудомийної машини? Зверніться до нас за телефонами, вказаними на сайті. Все інше здійснять наші спеціалісти. Не турбуйтесь, все буде виконано якісно.