Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Позняки

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Позняки

сантехнік Позняки

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Позняки (Київ)

Усім, хто стикався з поломками сантехніки, добре відомо, наскільки можуть бути неприємними подібні проблеми. Але найгірше те, що з часом вони можуть значно погіршитися або навіть перерости в аварійну ситуацію, тому при виявленні якогось збою найкраще відразу подбати про його ліквідацію. Самостійно розібратися з проблемою можуть далеко не всі люди, а багато хто взагалі не хоче займатися подібними завданнями, тому найкращим рішенням буде звернення за допомогою до організації, яка надає своїм клієнтам побутові послуги. Як правило, в них є люди, які спеціалізуються саме на роботах із сантехнікою, які завжди готові взятися за ремонт вашої сантехніки, якщо він вам реально потрібний.

Аналогічним чином роблять і мешканці Позняків, які також час від часу стикаються з поломками сантехніки. Вони мають досить великий вибір організацій, які можуть допомогти їм із вирішенням проблем у роботі сантехніки. Проте звертатися до першої фірми не слід, оскільки не всі вони пропонують однаково вигідні умови співпраці. З погляду співвідношення ціни та якості роботи ми рекомендуємо вам звернути увагу на нашу компанію, яка є одним із лідерів за цим показником. Всі наші фахівці є першокласними сантехніками, тому ви можете абсолютно не боятися того, що вони не впораються з роботою. Всі вони знають особливості будь-якої сантехніки, як свої п'ять пальців, тому для них не важко буде ліквідувати будь-яку поломку. А наша компанія обов'язково гарантує якість виконаної роботи. Для цього ви обов'язково отримаєте гарантійний сертифікат, який дозволить абсолютно безкоштовно запросити до себе нашого майстра, якщо в роботі сантехніки виникне якийсь збій.

Сантехніки з нашої компанії завжди готові прийти на допомогу своїм замовникам. Спеціально для цього наша організація провадить свою діяльність без перерв. Це дозволяє нашим сантехнікам на Позняках завжди оперативно приходити на допомогу, що особливо важливо у разі аварійних ситуацій. Щоб здійснити виклик нашого сантехніка на Позняках у Києві, вам необхідно зв'язатися з нашими операторами по телефону або залишити заявку на сайті. До вас оперативно буде направлено майстер, який огляне сантехніку, знайде всі несправності та надійно усуне їх.