Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Шевченківський район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Шевченківський район

сантехнік Шевченківський

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Шевченківський район (Київ)

Досить велика кількість людей, які мешкають у Шевченківському районі Києва, при виявленні проблем із сантехнікою не хочуть самостійно їх усувати. Деякі з них пускають ситуацію на самоплив, що, звичайно ж, є помилкою, оскільки з часом несправність лише погіршиться. Але більшість людей ставиться до проблеми серйозно і, враховуючи, що вони не можуть позбутися її самотужки, вони просто здійснюють виклик професійного сантехніка, який бере на себе всі турботи. Для досвідченого фахівця не складно важко ліквідувати будь-які несправності, адже крім професійних навичок у будь-якого майстра ще й є все необхідне обладнання, без якого буде дуже непросто провести деякі види робіт.

Існує досить велика кількість різних проблем у роботі сантехніки. Серед них можна відзначити поточні крани або труби, несправність сантехнічних пристроїв, забиту каналізацію та інше. Всі ці та будь-які інші проблеми ви завжди можете усунути, звернувшись за допомогою до нашої компанії, яка якраз спеціалізується на їхньому вирішенні. Роботи у нас здійснюються висококваліфікованими сантехніками у Шевченківському районі, які багато років працюють у нас. Вони завжди відповідально ставляться до своїх завдань та використовують для роботи тільки повністю справне обладнання та якісні матеріали. Це дозволяє нам досягати відмінних результатів, які обов'язково гарантуються всім нашим замовникам. Завдяки цьому вони можуть не переживати про те, що з сантехнікою станеться якийсь збій, але якщо це все ж таки трапиться, то наші фахівці обов'язково абсолютно безкоштовно усунуть всі недоліки.

Якщо ви, як і багато інших мешканців Шевченківського району свого часу, бажаєте скористатися нашими послугами та хочете здійснити виклик сантехніка у Шевченківському районі Києва, то ви завжди можете це зробити. Ми працюємо без перерв і вихідних, а для виклику вам потрібно буде здійснити лише один телефонний дзвінок і до вас відразу буде направлено на допомогу наш грамотний сантехнік. Він зможе відразу ж приступити до своїх завдань, адже в нього вже буде все необхідне обладнання. Майстер проведе ретельну перевірку всіх систем та усуне всі виявлені неполадки, що дозволить після цього ще багато років користуватися відремонтованою сантехнікою, яка довго працюватиме без будь-яких проблем.