Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Солом'янський район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Солом'янський район

сантехнік Солом'янський

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Солом'янський район (Київ)

Щоденне використання сантехніки неминуче призводить до її поступового зношування. Саме тому людям регулярно доводиться стикатися з різними проблемами. Щоб забезпечити її тривале функціонування без будь-яких проблем, необхідно здійснити її якісний ремонт. Звичайна людина, яка не має досвіду в подібних справах, навряд чи зможе забезпечити якісне лагодження. Подібні втручання нерідко закінчуються посиленням ситуації, тому потрібно бути дуже обережним. Найкраще доручити цю роботу професійному сантехніку, який не тільки має досвід у подібних справах, а й завжди може розраховувати на допомогу різного обладнання та інструментів, які є лише у спеціалістів. Такий підхід дозволяє досягти помітно кращого результату і, звичайно, тривалого терміну використання сантехніки після ремонту.

З проблемами у роботі сантехніки час від часу стикаються і мешканці Солом'янського району. Більшість з них, виявляючи збій, одразу ж намагаються скористатися послугою виклику сантехніка в Солом'янському районі, благо таких фахівців є достатня кількість в цьому місці. Якщо ви відчуваєте аналогічні складнощі і не знаєте, куди можна звернутися за допомогою, ми радимо вам викликати майстра в нашій компанії. Як аргументи на користь цього рішення можна навести те, що у нас трудяться тільки справді добрі фахівці, які завжди домагаються відмінних результатів. У цьому вже встигли переконатися сотні людей, які мешкають у цьому районі. Коли в роботі їхньої сантехніки стався збій, ми допомогли їм позбавитися проблем, які ще багато років не виникали у них.

Якщо вам потрібна допомога нашого сантехніка в Солом'янському районі Києва, ви можете здійснити його виклик у Солом'янський або будь-який інший район Києва двома різними способами. Ви можете заповнити заявку на нашому сайті, після чого з вами зв'яжеться наш оператор. Також ви можете безпосередньо зв'язатися з нашими менеджерами, зателефонувавши їм по телефону. Незалежно від способу зв'язку, наша організація зробить все можливе, щоб у найкоротші терміни надіслати до вас додому нашого сантехніка в Солом'янському. Він відразу ж візьметься за справу і в першу чергу здійснить уважний огляд вашої несправної сантехніки. Це дозволить йому визначити, де є неполадки, які будуть надійно усунені.