Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Виклик сантехніка Святошинський район

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Сантехнік Святошинський район

сантехнік Святошинський

Терміново знадобилась допомога професійного сантехніка? Або трапилася непередбачена сантехнічна проблема вдома? Зламався змішувач, лопнув кран, потікла труба, забилася каналізація, чи потрібно зробити установку унітаза, чи встановлення сантех-приладів? Заропонуємо вам найкращих, професійних фахівців-сантехніків, які з легкістю виконають будь-яку задачу, розбираються в сучасних інженерних коммунікаціях, розбираються в нових матеріалах, завжди знаходять рішення навіть у нестандартній ситуації установки та ремонту сантехніки.

Не намагайтеся вырішити проблему самостійно – через нестачу досвіду є ризик зекономлені кошти витратити на новий ремонт. Тож послуги сантехніка, виклик майстра додому завжди виправданий.

Ціни на сантехнічні послуги

Робота Ціна
Ремонт змішувача 160 грн.
Ремонт зливної системи унітазу 220 грн.
Заміна змішувача 250 грн.
Монтаж унітазу 350 грн.
Монтаж умивальника 350 грн.
Монтаж ванни 450 грн.
Збирання та монтаж душової кабіни 650 грн.
Прочищення засмічення від 250 грн.
Прочищення каналізації від 320 грн.
Ремонт душової кабіни від 300 грн.
Ремонт системи каналізації від 320 грн.
Установка фільтрів очищення від 260 грн.
Встановлення лічильника води 380 грн.
Ремонт стояка від 450 грн.
Монтаж радіатора опалення від 370 грн.
Встановлення сушки для рушників 450 грн.
Установка водонагрівача накопичувального типу (бойлер) 450 грн.
Установка та підключення пральної машинки 350 грн.
Установка та підключення посудомийної машинки 350 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Послуги сантехніка Святошинський район (Київ)

Багато людей зі Святошинського району страждають від проблем, пов'язаних із роботою сантехніки, яка регулярно не дає їм спокою. Виною тому зношені комунікації, порушення правил експлуатації та, звичайно ж, некваліфіковане втручання. Остання причина виникає через те, що коли в роботі сантехніки виникає якийсь збій, багато людей намагаються просто законсервувати її самостійно, щоб відкласти її рішення на пізніший термін. Але цей підхід є докорінно невірним, адже подібні неполадки виникатимуть увесь час, доки несправність не буде повністю усунуто. Проте виконати справді якісний ремонт може лише справді висококваліфікований сантехнік у Святошинському р-ні, якого не так просто знайти в наш час. Знайти людину, яка займається ремонтом сантехніки зовсім нескладно, адже свою діяльність у цьому напрямі здійснюють багато людей. Але щоб отримати собі на допомогу дійсно професіонала, вам найкраще звернутися до нашої компанії.

Наша фірма веде свою діяльність дуже давно. Саме тому ми вже встигли надійно відремонтувати сантехніку багатьом мешканцям Святошинського району, які викликали до себе додому наших сантехніків у Святошинському районі. Всі наші клієнти залишалися задоволені роботою, що не повинно нікого дивувати. Ще б пак, адже у нас працюють найкращі фахівці у всьому місті. До того ж всі вони використовують якісне обладнання та матеріали, що дозволяє щоразу забезпечувати відмінний результат. Якість ремонту сантехніки гарантується нашою організацією офіційно, тому ви можете абсолютно не переживати, що сантехніка може дати збій незабаром після ремонту. Але якщо це все ж таки трапиться, то ми повторно відремонтуємо її, не взявши з вас за це жодної копійки. Однак такі ситуації виникають вкрай рідко, адже всі фахівці нашої фірми завжди відповідально ставляться до своїх завдань та виконують їх якісно з першого разу.

Щоб виконати виклик сантехніка у Святошинському районі до себе додому, необхідно зателефонувати нашим операторам та розповісти їм про проблему. Це необхідно для того, щоб майстер відразу ж розумів, з чим він має мати справу. Завдяки цьому нам вдасться не лише якісно відремонтувати сантехніку, але й зробити це ще й швидко, щоб не змушувати вас довгий час перебувати у некомфортних умовах із несправною сантехнікою.