Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Заміна змішувача Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Заміна змішувача Київ

Заміна змішувача в Києві

Змішувач – це одна з найважливіших складових водопровідної системи. З його допомогою досягається вода необхідної температури. Обертаючи важелі змішувача, людина може встановити комфортну температуру води. Тривалість роботи змішувача залежить від якісного монтажу змішувача.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Заміна змішувача для умивальника 250 грн
Заміна змішувача для ванни 300 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Заміна крана (змішувача) у Києві

Дехто вважає, що заміна змішувача це дуже легко. Однак довгий досвід роботи показує, що без знань та навичок, якими володіє фахівець, встановити змішувач якісно не можна. Співробітники компанії здійснять монтаж змішувача якісно та не зашкодять жодній деталі.

Чим відрізняється робота фахівця від аматора? Справа в тому, що професіонал спочатку здійснить діагностику проблеми, порахує вартість усіх операцій, надасть кошторис клієнту, а потім розпочне роботу. Діагностика може бути безплатною, якщо ви довірите монтаж змішувача саме нам.

Справжній фахівець ніколи не почне демонтувати старий змішувач, не здійснивши перевірку водопровідних труб. Такою дією він комплексно вирішує два завдання: запобігає поломці як змішувача, так і труб.

Кияни та жителі прилеглих до столиці міст звикли звертатися за послугами до нашої компанії. Установка змішувача – це справді популярна послуга. Співробітники нашої компанії ставляться до робіт дуже відповідально, що дозволяє їм встановлювати змішувач якісно.

Спектр послуг, що пропонуються - Демонтаж старих та встановлення нових моделей приладів з подальшим обслуговуванням. - Монтаж душових кабін, ванн, раковин та інших сантехнічних приладів. - Встановлення та демонтаж систем опалення та подачі води. Це комплексна послуга, що складається з проектування, закупівлі комплектуючих та встановлення).

Співробітники нашої компанії відрізняються тим, що вони здійснюють усі операції, дотримуючись усіх норм техніки безпеки. Займаючись сантехнічними роботами, вони застосовують новітнє обладнання та сучасні технології. Ми настільки впевнені у високій якості їхньої роботи, що надаємо трирічну гарантію.

Вважаєте, висока якість завжди коштує дорого? Ні. Заміна змішувача оцінюється у 200 гр. У цю вартість входить не лише безпосередня установка, а й виїзд плюс діагностування системи.