Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Заміна батарей (радіаторів) Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Заміна батарей (радіаторів) Київ

Заміна батарей (радіаторів)

Тепло – це обов'язкова складова затишку та комфорту в будинку. Однак у більшості будинків існуюча система опалення не відповідає вимогам і очікуванням – вона просто не нагріває приміщення. У такому разі найкраще провести заміну радіатора опалення.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення радіатора опалення на готове підведення 450 грн
Встановлення рушникосушарки на готове підведення 500 грн

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Заміна батарей (радіаторів) опалення у Києві

Послуга заміни батарей є однією з найбільш затребуваних як у самій столиці, так і в передмісті. Багато хто приймає рішення обходитися самотужки, не витрачаючи гроші на професіоналів, але, як правило, в більшості випадків самостійні роботи закінчуються аварією. Адже особи, які виробляють самостійний демонтаж труб, не мають ні відповідного досвіду, ні кваліфікації, ні сучасного обладнання. У результаті з'являються численні протікання, які в результаті і стають причиною непередбаченого ремонту.

Крім того, неправильне встановлення загрожує зниженням тепловіддачі радіаторів опалення. Таким чином, всі зусилля будуть зроблені дарма. Найкраще звернутися за послугою до фахівців, які знають свою справу.

Наша компанія пропонує якісні послуги протягом тривалого часу. Нами був накопичений багатий досвід роботи, а також заслужена довіра великої кількості клієнтів, які постійно рекомендують нас своїм друзям та знайомим. Сьогодні найпоширенішою послугою є заміна старих радіаторів, створених з чавуну, на алюмінієві або біметалічні. Нові радіатори зможуть краще опалювати приміщення, що сприятиме затишку та максимальному комфорту.

Всі роботи здійснюються грамотними та знаючими спеціалістами. Ми домовляємося з вами про день проведення робіт, незалежно від початку опалювального періоду. Наші співробітники спочатку роблять демонтаж старого обладнання, а також консультують клієнтів щодо купівлі найкращого радіатора.

Вам потрібно замінити радіатори опалення? У такому випадку все, що від вас вимагається, – це набрати номер телефону, вказаний на нашому сайті. Всі інші операції ми зробимо самі. Майстер, який виїде на місце проведення робіт, спочатку продіагностує опалювальну систему, погодить із клієнтом деталі заміни радіатора, а потім розпочне безпосередньо демонтаж. Закінчивши всі роботи, наші майстри разом із клієнтом перевіряють надійність та нормальне функціонування опалювальної системи.