Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Заміна труб Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Заміна труб Київ

Підключення побутової техніки

Заміна труб – це досить популярна послуга серед клієнтів нашої компанії. Причому її вартість залежить від матеріалу, з якого виготовлені труби, що встановлюються. Вартість заміни труб у нашій компанії: Прокласти металопластикові труби коштуватиме від 400 гривень за крапку; Вартість встановлення сталевих труб стартує від 350 гривень за крапку.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Прокладання труб гор.хол. води (метал) від 350 грн
Прокладання труб гор.хол. води (металопласт) від 400 грн
Прокладання труб гір. та хол. води (поліпропілен) від 350 грн
Прокладання каналізаційних труб від 50 грн. м.п.
Демонтаж труб водопостачання х/г від 100 грн. м.п.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Заміна труб у Києві та області недорого

Ми пропонуємо послуги з заміни труб у Києві у будь-яких районах. Вам необхідно зрозуміти, що наведені розцінки є попередніми: тільки на місці фахівець може сказати остаточну вартість установки труб. Адже на ціну впливає не тільки матеріал труб, а й проведена діагностика обладнання, а також складений кошторис. Звертаючись за послугами до нашої компанії, ви можете розраховувати на чесний та кваліфікований підхід. Вартість повністю відповідає високій якості наших робіт. Ми надаємо гарантію на зроблені роботи.

Діагностика – ось із чого починає роботу висококваліфікований фахівець. Він огляне усі елементи системи водопостачання. Після цього він здійснить установку нових труб, а також монтаж різних супутніх елементів: фіксаторів, кріплень, кранів, а також багато іншого. Як наша робота ви можете анітрохи не сумніватися: ми зробимо всі роботи дуже швидко і дійсно надійно. У цьому нам допоможуть сучасні технології та інструменти.

Купуйте труби з металопластику – це найбільш сучасний, практичний та надійний матеріал. Вони мало важать, а їх монтаж дуже простий.

Наша компанія славиться швидкістю, сумлінністю, високою якістю, а також відповідальністю за результат. Замовляйте заміну труб опалення та водопостачання у нашій компанії. Тоді ви можете не сумніватися в продуманості системи подачі води. Натиск, прогрівання, розподіл води та відповідний рівень тиску – все це буде забезпечено.

Вам потрібно замінити труби швидко, якісно та дешево? Звертайтесь за послугами до нашої компанії! Ми працюємо як у Києві, так і в передмісті та області. Наша компанія гарантує якість!