Працюємо щоденноу будні та вихідні
Безкоштовний виїзддо дому чи в офіс
Майстриз великим досвідом
Гарантійнийталон після ремонту
Заміна ванни Київ

Потрібно ремонт чи встановлення сантехніки? Ми завжди раді допомогти вам вирішити ці питання. У нашому розпорядженні досвідчена команда сантехніків, які працюють по всьому Києву.

Залишіть заявки за телефонами (044) 333-49-38, (063) 468-75-90, (096) 500-40-35 або на сайті!

Викликати майстра
виклик майстра безкоштовний

Заміна ванни Київ

Заміна ванни

Вам потрібно провести заміну ванни? Тоді вам варто звернутися по допомогу до фахівців нашої компанії. Вони виконають поставлене завдання і у приватному будинку, і у квартирі. Головне – вони здійснять усі операції швидко та якісно, ​​оскільки знають ціну комфорту.

Вартість послуг

Послуга Вартість
Встановлення чавунної ванни 550 грн
Встановлення акрилової ванни 500 грн
Встановлення металевої ванни 400 грн
Встановлення ванни з гідромасажем 650 грн.

Якщо у Вас виникла потреба у сантехнічних роботах, які не вказані у наведеному вище прайс-листі, розцінки на них ви можете дізнатись у диспетчера компанії.

Витратні матеріали, необхідні виконання сантехнічних послуг, не входять у вартість робіт і оплачуються додатково.

Хочете проконсультуватися?

Заповніть форму і ми зателефонуємо вам протягом 15 хвилин.

Схема проведення роботи

Замовлення

Заявка

Ви залишаєте заявку за телефоном чи онлайн на нашому сайті.
Діагностика

Огляд

Майстер приїжджає до вас та проводить огляд, або консультує по телефону, якщо це можливо.
Вартість

Вартість

Якщо вам підходить вартість послуг, озвучена майстром, він починає роботу.
Справна техніка

Ремонт готовий!

Після закінчення роботи ви отримуєте гарантію.
Майстер подзвонить на протязі 10 хвилин після заявки.

Заміна ванни у Києві

Нещодавно провели опитування на тему: «Яке приміщення в будинку говорить про господарство власника?». На поставлене запитання було дано цікаву відповідь – ванна кімната.

Однак статистика, створюючи парадокс, говорить про інше: у ванній кімнаті ремонт робиться рідше, ніж у інших приміщеннях. Цьому є пояснення: багато господарів вважають, що ремонт у ванні занадто дорогий і здатний завдати чимало клопоту. Їхня думка небезпідставна, проте не тільки краса дизайну, а й комфорт вимагають жертв.

Заміна ванни передбачає заміну застарілих труб, причому при новому плануванні всіх елементів сантехнічної системи. Проклавши труби по-новому, можна встановити ванну в новому місці.

Співробітники нашої компанії під час встановлення керуються правилами техніки безпеки. Так вони не почнуть установку без попередньої діагностики стану системи подачі води. Провівши таку процедуру, можна вчасно знайти дефекти, які можуть стати причиною аварії, а також капітального ремонту не тільки у вашій квартирі, а й у квартирі сусідів. У своїй роботі ми індивідуально підходимо до кожного клієнта.

Заміна ванної кімнати нікому не повинна здаватися простою. Це досить складна операція, яка потребує знань та навичок. Роботи складаються з усунення старої ванни та монтажу нової. Тільки нашим фахівцям під силу заміна ванною. Ми настільки впевнені у високій якості наданих послуг, а також надійності роботи майстрів, що надаємо тривалу гарантію.

Співробітники нашої компанії здійснюють заміну ванн різних форм, розмірів, а також різних матеріалів (від чавуну до акрилу). Ми беремося за встановлення як зарубіжної, так і вітчизняної продукції: нам під силу навіть установка «дизайнерських ванн», які мають власний дизайн.

Наші фахівці – справжні професіонали своєї справи. Вони мають всі знання та вміння для того, щоб якісно і акуратно виконати всі роботи. Наша компанія займається заміною ванн як у передмісті, так і у Києві. Свої послуги ми пропонуємо за дуже помірними і розумними цінами, що, до речі, ніяк не відбивається на якості послуг.